Grožio formulė pagal... – Jurgą Anusauskienę

Jurga Anusauskienė / Haroldo Anusausko nuotrauka
Jurga Anusauskienė / Haroldo Anusausko nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-09-07 13:56
AA

„Kas yra grožis? Manau, dauguma sutiks, kad tai – ori vidinė būsena. Ant veido gali tepti, ką tik nori, jei jausiesi prastai – jokia kosmetika nepadės“, – šypsosi fotografė Jurga Anusauskienė (52).

GERIAUSI. Mano oda – jautri ir sausa. Per tiek metų jau atradau mėgstamiausias jos priežiūros priemones. Pagrindą sudaro prekių ženklo „Filorga“ produktai. Ši kosmetika – specifinė, ypatinga. Pamenu, pirmą kartą užsitepusi stangrinamojo kremo net nustebau, kad beveik nesijaučia jokio riebumo. Iškart patiko šios kosmetikos tekstūra.

 KAUKĖ. Gera odos būklė priklauso nuo kasdienės rutinos. Jau daug metų ryte atsikėlusi nusiprausiu ir ant veido tepu kaukę. Nesvarbu, kada atsikelčiau, kur būčiau, šis įprotis nesikeičia. Kol lepinu savo odą – geriu kavą, pavedžioju šunį. Dažnai kaukes keičiu ir prie vienos neprisirišu. Mano oda signalizuoja, ko reikia, trūksta. Pirmiausia pamaitinu savo veidą, tada – kūną. Kaukės negailiu ir dažniausiai tepu daug. Po šios procedūros ant veido visuomet dedu šaltą kompresėlį. Tuomet – tonikas, serumas, kremas...