Jurga Anusauskienė užpildė širdies tuštumą: šeimoje – naujas narys, suteikė išskirtinį vardą

Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-09 12:35
AA

Fotomenininkės Jurgos Anusauskienės ir jos sužadėtinio Nerijaus Vernicko namus papildė naujas šeimos narys. Neseniai pora įsigijo naują laikos veislės kalytę Perlą.

Penktadienį džiugia naujiena J.Anusauskienė pasidalino savo socialiniuose tinkluose. Fotografė sutiko ja pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Susipažinkite su nauja šeimos nare Perla. Mūsų dienos vėl pilnos smalsumo, uostinėjimo, pažinimo, mokslo, džiaugsmo ir begalybės meilės“, – socialiniuose tinkluose rašė J.Anusauskienė.

Primename, kad prieš porą metų Jurga neteko savo 12 metų metų augintos ir mylėtos kalytės Jumos. Tuo metu fotomenininkė šią skaudžią netektį taip pat paviešino socialiniuose tinkluose. Prisimindama augintinį ji rašė:

„Prieš dvylika metų su tyliai krentančiomis snaigėmis ir savo baltomis pėdutėmis tu atėjai į mūsų šeimos gyvenimą, kaip nuostabiausias kalėdinis stebuklas... Su snaigėmis tu ir iškeliavai į šuniukų rojų, kur drauge su Luna amžinai lakstysit po begalines pievas... Ačiū, Jumyte, kad kiekvieną dieną tu dovanojai savo begalinę meilę ir gerumą padarydama mus geresniais…“ – instagrame rašė Jurga.