Jurga Šeduikytė atviru laišku pristato savo naują iniciatyvą „Pakelti šiukšlę yra madinga“

Jurga Šeduikytė / Monikos Penkutės nuotr.
Jurga Šeduikytė / Monikos Penkutės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-06 17:05
AA

Dainininkė ir aktorė Jurga Šeduikytė inicijavo projektą „Pakelti šiukšlę yra madinga“, kuriuo siekiama paskatinti jaunimą ne praeiti pro besimėtančią šiukšlę, o ją pakelti.

Žmonės.lt J.Šeduikytė teigė, kad idėja kilo jai ir bičiulei Laurai Žilionytei iš „Upchi“ įvaizdžio studijos. Dainininkė tikisi, kad šiukšlės pakėlimas taps ne tik naudingu, bet ir madingu darbu.

Socialiniame tinkle J.Šeduikytė į savo gerbėjus kreipėsi atviru laišku, kuriame pristatė naujojo projekto idėją.

Jurga Šeduikytė su sūnumi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Labas, labai kviečiu prisijungti prie vieno smagaus reikalo. Projektas vadinasi „Pakelti šiukšlę yra madinga“, mūsų simbolis – plojantys delniukai. Visai netrukus internete pasklis keli smagūs su šiuo projektu susiję vaizdo klipukai. Projekto tikslas – kad jaunas žmogus eidamas gatve pakeltų numestą šiukšlę. Tikslas maximum – ​kad jam už tai kiti paplotų.

Šeštadienį, balandžio 16 dieną, 12 valandą nuo Menų fabriko „Loftas“ eisime arba važiuosime su mašinomis, arba taxais iki vietos, kurią reikia sutvarkyt: žmonės ją gali siūlyti registruodamiesi arba eisim abiem Savanorių prospekto pusėmis per kiemus. Reikia ateiti pasipuošus, būti mados vėjyje.

Labiausiai ieškau grupių vadovų ir dalyvių-savanorių. Aktyviausių, stilingiausių, originaliausių, linksmiausių ir daugiausiai nuveikusių komandos narių laukia autoriniai Lietuvos dizainerių prizai! Taip pat labai galima prisidėti autoriniais darbais – prizais tvarkytojams.

Jei sudominau – registruokis [email protected]. Ploju Tau iš anksto, pakelti šiukšlę yra madinga“, – rašė J.Šeduikytė.

„Reikia jaunimą paskatinti pakelti šiukšlę, o idėja su „plojančiomis rankelėmis“ yra labai šauni“, – Žmonės.lt pridūrė J.Šeduikytė.

Jurga Šeduikytė su sūnumi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.