Jurgai Anusauskienei sukako 47-eri: garsios moters grožis laikui nepavaldus

Jurga Anusauskienė / Žmonės.lt montažas
Jurga Anusauskienė / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-30 16:50
AA

Balandžio 30 dieną fotomenininkė Jurga Anusauskienė švenčia 47 metų gimtadienį. Staigmenos ir dovanos įžymią moterį užplūdo nuo pat ryto.

„Manęs turbūt niekas nebesveikina įprastai, nes žmonės, kurie mane tai daro neformaliai, mane pažįsta. Jie žino, kad aš mėgstu staigmenas, geltonas gėles, tad į tai jie ir orientuoja savo dovanas. O dovanų yra daug. Ne visas galiu viešinti, nes tai yra asmeniški dalykai“, – kalbėdama su Žmonės.lt paslaptinga išliko Jurga.

Vienos didelės puotos moteris neketina rengti – artimiausių žmonių ratas platus ir jų nepavyksta suburti į vieną vietą.

„Tiesiog tokios aplinkybės šiais laikais, kad sudėtinga susirinkti. Užtat stengiuosi su visais pabūti, pabendrauti. Visus savo artimus žmones branginu ir vertinu, – sakė J. Anusauskienė. – Mano gimtadienis įprastai išsidėlioja keliais etapais. Nesutelpu aš į vieną dieną.“

Ne vienerius metus pramogų pasaulyje šmėžuojanti J. Anusauskienė, regis, visai nesikeičia. Net ir šiandien, švęsdama 47-ąjį gimtadienį, moteris atrodo kone taip pat kaip prieš dešimtmetį.

Kokia gi jos žavesio paslaptis? Į šį klausimą Jurga atsakė skambiu juoku.

„Manau, kad truputėlį pervertinate.

Tikrai nėra jokios paslapties. Tikiu, kad kiekvienam žmogui yra labai svarbu sutarti su pačiu savimi. Turbūt kartojuosi su šia mintimi, bet man tai yra svarbu. Dėl santarvės su savimi atrodau taip, kaip atrodau ir jaučiuosi gerai“, – patikino Jurga.

Jurga Anusauskienė (57 nuotr.)
+51