Jurgis Brūzga ir Naglis Bierancas pristato „Eurovizijai“ skirto kūrinio ekranizaciją

Klipo „CTRL ALT DELETE“ filmavimo užkulisiai / Roberto Daškevičiaus nuotr.
Klipo „CTRL ALT DELETE“ filmavimo užkulisiai / Roberto Daškevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-31 15:01
AA

Atlikėjas Jurgis Brūzga grįžta į „Eurovizijos“ sceną. Nacionalinės atrankos kovose šiemet dainininkas jėgas išbando su ta pačia kūrybine komanda ir naujuoju kūriniu „CTRL ALT DELETE“. Pakeliui į „Eurovizijos“ pusfinalį, daina įgavo ir video formatą.

Kūrinio „CTRL ALT DELETE“ pavadinimas – kompiuterio komanda, išjungianti ar uždaranti programas, perkraunanti operacinę sistemą. Pasak atlikėjo, tai daina, primenanti, kad pirmiausia mūsų pačių galvose girdimas triukšmas, trukdo gyventi taip, kaip mes norime.

„Kartais reikia išjungti viską aplinkui, ne tik elektroniką, bet ir buitį, rutiną, erzinančius ir varginančius dalykus bei tiesiog pasimėgauti buvimu čia ir dabar. Ši daina neša gerą emociją, priverčia patį kūną šokti, o mintis atsipalaiduoti,“ – dainą pristato J. Brūzga.

Filmavimas nepraėjo be nesklandumų. Dar neprasidėjus darbams, sunkvežimis, gabenęs techniką, prasmego filmavimo aikštelės grindyse. Tačiau komandos stresas virto estetišku, švelniai kasdienes situacijas šaržuojančiu muzikiniu klipu.

„Galiu išduoti pagrindinę klipo idėją – tai mūsų su Nagliu kelionė į Izraelį,“ – juokiasi atlikėjas. „Nereikia į viską žiūrėti labai rimtai. Kepdami video klipą pridėjome „razinkų“: į kasdienes, atpažįstamas situacijas žvelgiame su humoru, pasijuokiame iš savęs, visuomenės veikėjų, reklaminių triukų ir socialinių tinklų poveikio,“ – atidžiai stebėti video klipą „CTRL ALT DELETE“ ragina J. Brūzga. 

Jurgio Brūzgos vaizdo klipo „CTRL ALT DELETE“ filmavimo užkulisiai (48 nuotr.)
+42