Jurgis Brūzga pristato naują dainą „Ką tu turi“: vaizdo klipe virto kunigu

 Jurgis Brūzga
Jurgis Brūzga
Šaltinis: Žmonės
2022-05-27 10:06
AA

Atlikėjas Jurgis Brūzga pristato naujausią savo darbą – muzikinį kūrinį ir vaizdo klipą „Ką tu turi“. Ši daina, sukurta jau kurį laiką, laukė savo valandos ir būtent pavasarinis prabudimas, saulė, vis labiau užliejanti mūsų gatves, pažadino ir šį ritmingą, pakylėjimo, geros nuotaikos kupiną kūrinį.

Pasak Jurgio, pastarieji metai mums visiems išties negailėjo iššūkių. Teko nerimauti ne tik dėl savo ir artimųjų sveikatos, bet ir dėl bendro visuomenės saugumo. Dainos autorius pastebi, kad visi šie išgyvenimai apsunkina ir menininkų kūrybinius procesus – įvyksta sąstingis, o jei ką ir norisi kurti, tai tik raudas.

„Juk norisi ir pačiam sau įpūsti gero vėjo, gerų emocijų, – teigia atlikėjas, – todėl šiuo kūriniu, lyg savotiška malda, noriu paraginti ne tik save, bet ir kitus pakilti iš to, kartais tikrai slogaus rūko, nusiblizginti savo gražiausius batus ir eiti saulės nušviestu miestu gerti kavos, stebėti besidžiaugiančius žmones, negailėti komplimento praeiviui ar bent pasisveikinti su ankstų rytą sutiktu kaimynu. Tai lyg kreipimasis, išpažinimas pačiam sau – dabar yra laikas džiaugtis gyvenimu, nes rytojus visada miglotas ir nenuspėjamas. Šiandien – ta diena, kai turime sau pasakyti ir tikėti, kad viskas yra gerai.“

Jurgis Brūzga / Vaizdo klipo filmavimo akimirka

Jurgio teigimu, vaizdo klipe įkūnytas kunigas – tarsi jo paties vidinis balsas, patarėjas ir vedlys.

Prie šios dainos atsiradimo labai prisidėjo muzikos prodiuseris Paulius Vaicekauskas, kitaip žinomas Plucando pseudonimu. Vaizdines idėjas padėjo įgyvendinti Jurgio bičiulis bei talentingas video kūrėjas Georgij Ovčinikov.

Jurgis Brūzga / Vaizdo klipo filmavimo akimirka

Karantino metu daug laiko praleidęs įrašų studijoje, kur per muziką įsikūnijo daug jo pamąstymų Jurgis džiaugiasi, kad šiuos kūrinius, vėliau sugulsiančius į naująjį albumą, netrukus galės įvertinti ir klausytojai.

Pasak Jurgio, norėtųsi, kad visos pilkos mintys liktų praeityje, o grįžusi šiluma parsineštų ir tikėjimą savimi. „Nerkime į vasarą, miesto šurmulį!” – savo dainos žodžiais linkėjo atlikėjas.

Klausykite: