Jurgis Brūzga pristato pavasariui skirtą kūrinį „Niekas neuždraus”

Jurgis Brūzga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Jurgis Brūzga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-18 09:53
AA

Atlikėjas Jurgis Brūzga tęsia šventinę savaitę. Sekmadienį minėjęs 33-ią gimtadienį, geriausią dovaną sau Jurgis pristato šiandien – tai naujas pavasariškai skambantis kūrinys „Niekas neuždraus“. Daina, pasak paties atlikėjo, tęsia šį pavasarį pradėtą naują kūrėjo etapą ir kartu su „Eurovizijos“ atrankoje sėkmingai pasirodžiusia daina „4 Love“ ir lietuviška jos versija „Aš toks esu“ – sudaro muzikinę trilogiją.

Nesvarbu, kas slegia – darbas, santykiai ar tiesiog prastas oras – J. Brūzga dainą „Niekas neuždraus” skiria visiems tiems, kurie ilgai laukė pokyčių, tačiau niekaip neišdrįso jų imtis.

„Švelniai tariant – pats laikas palikti tai, kas užknisa – nemėgstamą veiklą, merginą ar vaikiną, rūpesčius, ir atrasti laisvę, išsivaduoti iš suvaržymų,” – šypsosi atlikėjas, kalbėdamas apie naują kūrinį.

Daina kurta su Eurovizijos konkurse išbandyta kompozitorių komanda – Kasparu Meginiu ir Edgaru Žaltausku. „Sėkmingai prasidėjęs mūsų bendradarbiavimas atvėrė mano naują muzikinį etapą – atradau stiprų šiuolaikinį skambesį. Tad turime jau tris bendrus kūrinius – o mintyse ir dar daugiau naujienų,” –kūrybiškai intensyviu laikotarpiu džiaugiasi J. Brūzga.

Skambantys, juokais Jurgio vadinamos muzikinės trilogijos kūriniai, „4 Love”, „Aš toks esu” ir „Niekas neuždraus” – tai tarsi būsimo albumo anonsas, kurį planuojama pabaigti ir klausytojams pristatyti iki žiemos.

Šventinio pagreičio atlikėjas neketina mažinti. Naujojo kūrinio „Niekas neuždraus” gyvo atlikimo premjera sostinės publikos laukia balandžio 26 d. muzikos klube Tamsta. Čia Jurgis, kartu su muzikantais, atšvęs savo ir kūrinio gimtadienį, pristatys muzikinių staigmenų klausytojams, bei padėkos gerbėjams už stiprų palaikymą Eurovizijos konkurse.

„Norisi pažiūrėti visiems į akis ir dovanoti gerą vakarėlį,” – į gyvo garso pasirodymą „4 Love” kviečia Jurgis Brūzga.