Jurgis Brūzga: „Tapus tėčiu gyvenimas pasikeitė kardinaliai“

Jurgis Brūzga su žmona Akmėja ir vaikais/Asmeninio archyvo nuotr.
Jurgis Brūzga su žmona Akmėja ir vaikais/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-07 19:00
AA

„Tėvo diena, man kaip gimtadienis, per kurį permąstau prabėgusius metus, pagalvoju koks buvau tėtis ir kaip dar galėčiau patobulėti“, – Žmonės.lt prisipažino dainininkas ir dviejų dukrelių: Junės ir Ūlos Saulės tėtis Jurgis Brūzga.

Kalbėdamas su portalu Žmonės.lt Jurgis atskleidė, kad ši Tėvo diena jų šeimoje kitokia, mat dainininko tėčiui neseniai buvo atlikta operacija, todėl šventės dar šeštadienį jis pas tėtį vyko paminėti į Druskininkus, kur šiuo metu jam atliekama reabilitacija. 

J. Brūzga pasakojo, kad šią dieną didelių tradicijų šeimoje neturi, žinoma, žmona Akmėja ir vaikai kasmet kažką gražaus sugalvoja, pasveikina – dažniausiai nustebina mėgstamais Jurgio patiekalais ir desertais.

J. Brūzgai Tėvo diena – momentas, kuomet jis permąsto prabėgusius metus. „Žinoma, tai yra ir šventė, džiugesys, bet kartu ir apmąstymas, pasvarstymas, koks tu buvai tėtis šiais metais ir ką galėtum pakeisti“, – kalbėjo dainininkas.

Akmėja ir Jurgis Brūzgai / Nerijaus Jurkaus nuotrauka

Jurgis juokėsi, kad tapus tėčiu – gyvenimas pasikeitė kardinaliai. „Tą dieną, kai gimė vaikas – viskas apsivertė 500 laispnių kampu. Pojūtis, kai pirmą pamatai savo vaiką ir supranti, kad tai nuo šiol yra brangiausias šiam pasaulyje žmogus yra neapsakomas. Tai yra stebuklas, kurio tuo metu negali nei paaiškinti, nei suvokti. O paskui tas stebuklas yra ir džiaugsmas ir darbas. Gal ir banaliai nuskambės, bet be vaikų – negali vadinti gyvenimo pilnaverčiu, pasaulis be jų būtų liūdnas. Žinoma, tu gali rasti kuo džiaugtis gyvenime, bet vaikai kiekvieną dieną padaro ypatingą“, – pasakojo jis.

 

Jurgis Brūzga atšventė 35-erių metų sukaktį/Asmeninio archyvo nuotr.

Anot Jurgio, kiekviena diena galėtų būti Tėvo diena, nes, kad ir kaip bebūtų gaila, vaikams tėvai pakankamai dėmesio skiria ne kasdien. „Kai susikaupia daug darbų, aš vis pagalvoju, kad būtų faina vaikams skirti dar daugiau dėmesio, sugalvoti naujų veiklų“, - svarstė jis. 

Tiesa, Jurgis labai džiaugėsi, kad dėl šio dalyko – karantinas jam išėjo į naudą. Mat šį laiką dainininkas skyrė tik šeimai ir vaikams.

Jurgis Brūzga atšventė 35-erių metų sukaktį/Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš į šį laiką stengiausi žiūrėti pozityviai. Žinoma, gali galvoti apie prarastus darbus ir honorarus, tačiau aš į tai žvelgiau, kaip  į atostogas su šeima. Mes išvykome į sodybą, vaikai lakstė po miškus, kasdien mus „apdovanodavo“ sraigėmis, varlėmis ar augaliukais. 

Juk neveltui pavargę bėgame į gamtą – gamta gydo ir mes labai džiaugiamės, kad galėjome karantiną leisti miškuose, turėjome daug erdvės. Manau, kad tai buvo – tobulas sprendimas“, – sakė J. Brūzga.