Jurgita Jurkutė ir Leonardas Pobedonoscevas – apie iššūkius filmo „Tobulas pasimatymas“ aikštelėje

Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Leonardas Pobedonoscevas/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau sausio 3 d. Lietuvos kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinius vaidmenis atliks žiūrovų itin mylima Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir lietuviško kino pažiba Leonardas Pobedonoscevas.

Jurgitai Jurkutei-Širvaitei šis vaidmuo kine – pirmasis pagrindinis. „Po petraukos, kurią skyriau motinystei, į kino aikštelę grįžau su didžiausiu malonumu. Nors ilgos išsiskyrimo valandos tapo iššūkiu ir man, ir dukrytei, džiaugiausi galėdama įkūnyti būtent Liną. Anksčiau esu atlikusi vienas pagrindinių rolių, tačiau pagrindinis vaidmuo, vedantis per visą filmą man – pirmasis“, – sakė žinoma moteris.

Leonardas Pobedonoscevas žengdamas į „Tobulo pasimatymo“ aikštelę taip pat susidūrė su iššūkiais. „Kai man pasiūlė šitą vaidmenį, buvau jau pasižadėjęs filmuotis Ukrainoje. Filmo prodiuseris Laurynas Šeškus tikino, kad Tomo vaidmenyje mato tik mane ir galiausiai, nežinau, gal kreipėsi į šamanus – projektą Ukrainoje sustabdė ir su malonumu galėjau dirbti čia“, – pasakojo jis.

„Tomo personaže randu nemažai savęs. Tai – lyg mano kelio retrospektyva: buvau ir padykęs, ir, nors tada to nesupratau, pasikėlęs. Beje, labai gražus sutapimas – dvi paras filmavome LNK studijoje. Ten vyko ir viena sudėtingiausių man filmo scenų – milžiniškas monologas. Jo metu Tomas kalba apie savo karjeros pradžią, įvykusią „šioje studijoje“. Sakydamas monologą prisiminiau savo karjeros pradžią – toje pačioje LNK studijoje filmuotą projektą „Myli nemyli“. Taip pat apie aklus pasimatymus – kaip ir šis filmas“, – sutapimus atskleidė L. Pobedonoscevas.

„Manau, Linos vaidmuo lyg sukurtas Jurgitai. Nuo jos sklinda gėris, ji – graži, miela. Su Jurgita be galo lengva dirbti. Net kai ji pyksta, atrodo, sudėtinga patikėti – nuo jos sklinda gėris“, – sakė Leonardas Pobedonoscevas.

„Šis filmas yra apie paprastą tiesą – žmogui reikia žmogaus. Nesvarbu, kad ateiname ir išeiname vieni. Kol esame čia – mes vieni kitiems reikalingi“, – teigė Jurgita Jurkutė.

Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės. Kinuose – nuo 2020 m. sausio 3 d.

 

Skaitykite daugiau