Jurgitą Jurkutę-Širvaitę filmavimo metu pravirkdė staigmena: „Jūs už tai atsiimsite“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ filmavimai neretai tampa išbandymu ne tik į scena lipantiems šeimyniniams duetams, bet ir projekto žvaigždėms. Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys, kodėl šou vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė, nustebinta rengėjų, nesuvaldė ašarų.

„Reikės pauzės, teks tvarkyti grimą… Bet čia jūs už tai atsiimsite“, – apsipylusi ašaromis kalbėjo J.Jurkutė-Širvaitė. Ją iš vėžių išmuši staigmena – moters krikštasūnio bei jo mamos duetas.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė

„Leiskite jums pristatyti šio vakaro netikėčiausią duetą. Tai – mano krikšto mamos dukra – labai rimta bankininkė, kuri giliai širdyje visada norėjo būti žvaigždė. Banke ji yra žvaigždė, mūsų giminėje – irgi. O šis nuostabus vaikas – mano krikšto sūnus“, – po pasirodymo paaiškino šou vedėja.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė su krikštasūniu / Organizatorių nuotr.

„Mūsų labai įdomi istorija: Dovilės mama – mano krikšto mama, mano mama – Dovilės. Dovilė – mano dukros, o aš – jos sūnaus. Mielieji, tai, ką jūs dabar matote, nutekėjusios mano skruostais ašaros – tai yra tikra. Būtent apie tai yra mūsų projektas, manau, dėl to jis išsikovojo tokias aukštas pozicijas. Ačiū jums už meilę, nes mes jus mylim iki Mėnulio ir atgal“, – jaudulio neslopino Jurgita Jurkutė-Širvaitė. 

Skaitykite daugiau