Jurgita Jurkutė-Širvaitė Indrei Stonkuvienei dovanojo… kibirą

Mantas Stonkus
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuoširdžiausias muzikinis šou „Du balsai – viena širdis“ žiūrovus džiugina ne tik ypatingais muzikiniais pasirodymais. Jau tapo įprasta, kad komisijos nariai Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė bei Mantas Stonkus ir projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė vieni kitiems krečia smagius pokštus.

Šį kartą studijos žiūrovus bei kolegas nustebino Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Ji į sceną atsinešė kaspinu perrištą kibirą. „Indrė Stonkuvienė socialiniame tinkle net sukūrė video, kad šį projektą reikėtų pervadinti į „Kas priverks toną ašarų?“, - publiką prajuokino projekto vedėja.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Organizatorių nuotr.

„Mantai, gelbėju jūsų namus – kad nebūtų potvynio“, - įteikdama kibirą ašaroms pokštavo žinoma moteris. Mantas Stonkus pasijuokė, kad kibiro turėtų užtekti bent trims laidoms.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Organizatorių nuotr.

„Du balsai – viena širdis“ jau pasiekė finišo tiesiąją. Po šio šeštadienio laidos paaiškės, kurie duetai keliaus į pusfinalį ir prates kovą dėl pagrindinio šeimyninių duetų projekto prizo. LRT televizijos žiūrovai aršią itin populiaraus projekto kovą ir jautrų Nijolės Pareigytės-Rukaitienės duetą su dukra išvys jau šį šeštadienį 21 val.

Skaitykite daugiau