Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis. Pora vienam vakarui

Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis
Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis
Šaltinis: „Žmonės“
2018-11-28 12:00
AA

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelio herojai – tikri TV eterio ir scenos profesionalai. Jie žino, kaip išgyventi sunkius laikus ir kaip ilgam nepaleisti sėkmės iš rankų. Neeilinis scenos duetas – Jurgita JURKUTĖ-ŠIRVAITĖ (33) ir Edmundas JAKILAITIS (41) – vienam vakarui sutiko tapti „Žmonės 2019“ apdovanojimų ceremonijos vedėjais. Ir padarys viską, kad žiūrovai salėje ir prie ekranų būtų patenkinti ir pamaloninti.

Manote, kasdienybėje jie išgyvena tik pakilius jausmus ir šypsena niekada nedingsta nuo jų veidų?

Jurgita prisipažįsta, kad viešumas, darbas televizijos scenoje, kalbėjimas savižudybių prevencijos projektuose ir dalijimasis patirtimi su žmonėmis reikalauja didelių energijos sąnaudų. Organizmas greitai reaguoja į chronišką nuovargį ir nori kompensuoti tai, ką atidavė. Užtat jai neretai tenka net pačioms geriausioms socialinėms iniciatyvoms pasakyti „ne“. „Nes jeigu žmogus neras, iš kur pasisemti energijos, tuomet išdalijęs viską jis panirs į savidestrukciją“, – neabejoja. Jurgitos ramybės oazė – namai. Vos peržengusi namų slenkstį, iškart atsipalaiduoja, nes grįžta ten, kur gali būti savimi.

Edmundas, kuriam viešumo ir dėmesio skonis pažįstamas labiau nei kam kitam, pastebi, kad tuštybės užtenka visur. Žmonės visur yra tokie patys. Kartais net per kraštus lipa tas rėkiantis poreikis atkreipti į save dėmesį. Tačiau jis tikras, kad svarbiau gyvenimo šou pastebėti tikruosius didvyrius. „Iš tikrųjų stresinės situacijos tam tikra prasme mane net džiugina. Jeigu aplinkui tvyro įtampa ir lengvas chaosėlis, tai mane intriguoja ir kursto smalsumą, kas už viso to slypi“, – juokiasi.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“