Jūros šventėje – Klaipėdos mero padėkos vakaras su garbiais svečiais

Jūros šventė – Klaipėdos mero padėkos vakaras / Jūros šventės organizatorių nuotr.
Jūros šventė – Klaipėdos mero padėkos vakaras / Jūros šventės organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-01 09:45
AA

Seniausias Lietuvos miestas – Klaipėda mini 770-ies metų įkūrimo jubiliejų, kuris šį kartą gausia ir jungtine su Jūros švente renginių programa į pajūrį kvietė ilgajam savaitgaliui. Tarp banguojančių Jūros šventės renginių ir 770 Klaipėdos miesto gimtadienio mero Vytauto Grubliausko padėkos vakaras.

Tradiciškai per Jūros šventę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukvietė šventės draugus ir rėmėjus į padėkos vakarą. Pačioje miesto širdyje - į viešbutį „Victoria“, šeštadienio pavakarę rinkosi garbingi svečiai.

Šventiniame vakare dalyvavo LR ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas, LR ambasadorius Moldovoje Kęstutis Kudzmanas, užsiėmimo reikalo ministerijos atstovai, Manheimo, Gdynės, Odesos, Liepojos miestų partnerių atstovai.

Jūros šventės – Klaipėdos mero padėkos vakaro svečiai / Jūros šventės organizatorių nuotr.

63-ąją Jūros šventę apdovanojo ne tik puikus oras įkvėpęs dar pakilesnę nuotaiką, bet ir ypatingi kasmetinio susitikimo muzikiniai akcentai. Vakarą papuošė muzikinė grupė iš Ukrainos „KAZKA“, kuri yra viena iš penkių populiariausių šalies atlikėjų, šiuolaikinės ukrainietiškos muzikos ambasadoriai.

Jūros šventės – Klaipėdos mero padėkos vakaro svečiai / Jūros šventės organizatorių nuotr.
Jūros šventės – Klaipėdos mero padėkos vakaras (93 nuotr.)
+87

Žymi Ukrainos aktorė ir Tv vedėja Olesia Žurakivska su miesto meru Vytautu Grubliausku atliko vieną populiariausių ukrainiečių grupės dainų „Obijmy“ ir įteikė merui Ukrainos vėliavą.

Jūros šventė užliejo Klaipėdą (79 nuotr.)
+73