Jūros šventės dalyvius vilioja unikalus fontanas

Jūros šventė / Organizatorių nuotr.
Jūros šventė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-27 11:33
AA

Šį savaitgalį vykstančioje jubiliejinėje Jūros šventėje, kuri šiemet kviečia „pasimatuoti jūrą“, netrūksta su vandeniu susijusių pramogų. Viena įspūdingiausių ir lankomiausių – net iš Lenkijos specialiai šiai progai atgabentas išmanusis interaktyvus fontanas.

Jūros šventės „širdimi“ fontanas pramintas dėl savo formos, atkartojančios projekto iniciatorės, „Mylimiausia“ lojalumo programos, logotipe esančią žalią širdelę. Prie širdies prisiliesti gali kiekvienas, planšetiniame kompiuteryje nupiešdamas norimą paveikslėlį. Tuomet fontanas jį „atspausdina“ iš krentančių vandens lašų. Instaliacija įspūdingai atrodo ir sutemus, įsijungus apšvietimui.

„Jūra simbolizuoja ne tik gyvybę, bet ir neribotas erdves bei galimybes, tad nutarėme susieti savo instaliaciją su modernumu, ateitimi, technologijomis – besikeičiančio pasaulio atspindžiais“, – sako Jurgita Milaknytė-Ragelė, „Kesko Senukai“ Lojalumo grupės vadovė.

Instaliacija gerai matoma iš tolo: konstrukcijos aukštis – net 5 metrai. Fontano konstrukcija panaši į vartus – lankytojai gali pro juos praeiti nesušlapdami, mat jutikliai, priartėjus žmogui, sustabdo vandens tekėjimą.

Nors fontanas yra pagrindinis „Mylimiausia“ savaitgaliui pervadintos Turgaus gatvės traukos centras, aplink jį netrūksta ir kitų pramogų: svečiai pamėgo ir specialų keltuvą, leidžiantį švente pasigrožėti iš 6 metrų aukščio.

„Mylimiausia“ gatvė lankytojų lauks laukia visą savaitgalį  (Turgaus g., Klaipėda). Instaliacijų darbo laikas:

Liepos 27 d. (šeštadienis): 13:00 – 00:00 val.

Liepos 28 d. (sekmadienis): 10:00 – 18:00 val.

 

Jūros šventė (7 nuotr.)
+1