Jūros šventės koncerte – į popsceną su „Man-go“ grįžusi Rima Petrauskytė

Projektas „Man-go“ / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.
Projektas „Man-go“ / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-25 23:43
AA

55-oji Jūros šventė įsisiūbavo. Uostamiesčio gatves užtvindžiusi šventinė minia ritmą gaudo vakaro koncertuose. Bene daugiausiai jaunatviško šėlsmo – Teatro aikštėje. Jos scenoje penktadienio vakarą skambėjo populiariausios M.A.M.A. 2013 apdovanojimų laureato Žilvino Liulio dainos.

Popscenos atstovus Jūros šventei suvienijo bangų mūšos ir jūros vėjų persmelkta muzikinė programa „Draugai susitinka prie jūros“.

O draugų į pajūrį suvažiavo ne taip jau ir mažai. Šėlstančią minią audrino „69 danguje“ merginos, „Pikaso“, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, „Širdelės“, „Savaitgalis“ ir dainininkė Nota.

Besileidžiančią saulę palydėti su dainomis tūkstantinę minią ragino koncerto vedėjas Arūnas Valinskas.

Bene didžiausia vakaro staigmena – buvusios „Mango“ narės Rimos Pertrauskytės grįžimas į sceną. Dainininkė Teatro aikštėje pasirodė su grupės „Mochito“ merginomis.

Į naujojo projekto „Man-go“ repertuarą įtrauktos ir senosios „Mango“ dainos, užgimusios kaip tik čia, prie jūros.

„Kol kas naujoji grupė pavadinimu „Man-go“ pasirodė dar tik keliuose renginiuose, bet publika jau labai neblogai įvertino, sulaukėme kvietimų dalyvauti koncertuose, todėl pagalvojome – kodėl gi ne? Juolab, vokalo mokytojai po repeticijų sakė, kad Rima yra labai geros formos, per septynerius metus neprarado balso galimybių“, – Žmonės.lt sakė Gintaras Bendžius.

Vakarinio Jūros šventės koncerto akimirkos (63 nuotr.)
+57

Linksmybės tęsėsi naktinėje diskotekoje

Su paskutinąja daina vakaras nesibaigė. Nuo muzikos garsų įsisiūbavusi minia buvo kviečiama į naktinę diskoteką. Kruizinių laivų terminale šurmuliavo šventinės dūzgės. Čia skambėjo prieš porą dešimtmečių visoje Lietuvoje garsėjusių Palangos diskotekų repertuaras.

Šventės naktinėtojai diskotekoje šėlo, kol kojos leis. Pirmą kartą Jūros šventės linksmybių laikas pratęstas iki 2 val. nakties.

Pirmoji Jūros šventė surengta prieš aštuonis dešimtmečius, vėliau rengta su pertraukomis, o šiemet minima 55-oji.

Jūros šventės vakaro koncertas / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.