Jūros šventės stilingiausiems – mados „kambariai“

„Sandėlį No. 74“ / „2ru2ros“ nuotr.
„Sandėlį No. 74“ / „2ru2ros“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-28 19:30
AA

Paskutinį liepos savaitgalį Jūros šventės ritmu ošiančioje Klaipėdoje nerims ir alternatyvios srovės. Į industrinėje bazių teritorijoje stūksantį „Sandėlį No. 74“ jos neš tuos, kurie neabejingi Lietuvos dizainerių kūrybai ir įdomiai muzikai.

Liepos 29-30 dienomis vyksiantis renginys „The Room“ kvies leistis netradiciniu Jūros šventės maršrutu link vietos, tapusios šios vasaros atradimu daugeliui klaipėdiečių ir pajūrio svečių.

Naujam gyvenimui prikeltas buvęs parfumerijos sandėlis po aukštais betoniniais skliautais nešykšti įdomios muzikos, kaskart nustebina netikėtais sceniniais sprendimais, kurie generuojami čia pat įsikūrusiame drąsaus prekės ženklo „2ru2ra" „štabe“ – stilistės Olgos Filatovos-Kontrimienės ir jos bendraminčių komandos.

„Sandėlys No. 74“ / „2ru2ros“ nuotr.

Ruošia specialią instaliaciją

Šį savaitgalį „Sandėlyje No. 74“ atskleisti savo ryškias asmenybes bei atnaujinti spintų turinį turės progą ne tik „2ru2ra“ provokacijų gerbėjai. „Didžiojoje salėje esame suplanavę sukurti „kambarius“, kuriuose reziduos įdomiausi šių dienų mados dizaineriai ir jų darbai.

Jau dalyvavusieji čia vykstančiuose renginiuose žino apie mūsų aistrą kaskart transformuoti erdves, eksperimentuoti dekoracijomis ir apšvietimu, tad ir šįsyk standartinių stendų ar paviljonų svečiai neišvys – „The Room“ išsiskirs specialiai ruošiama kambario instaliacija“, – pasakojo O. Filatova-Kontrimienė, šiemet savo idėjomis svariai prisidėjusi ir prie bendro vizualinio Jūros šventės stiliaus kūrimo.

„Sandėlys No. 74“ / „2ru2ros“ nuotr.

Agnės Kuzmickaitės, Juozo Statkevičiaus, Kristi Andress, Dianos Paukštytės kūryba, „Tadam“ ir „Bambero“ aksesuarai, „DD Workshop“ minimalizmas, kvapnūs „SmellsLike Spels“ ir „FUMparFUM“ linkėjimai – tik keli vardai ir užuominos apie tuos, kurie įsikurs dviejų dienų trukmės „showroom‘e“.

Pavymui madai – vakarėliai

Be dizaineriams skirtos erdvės, „sandėlis“ Jūros šventės metu atvers dar tris skirtingas zonas. Kieme materializuosis paplūdimys su ypatingu baru, sukurtu iš 574 buteliukų, jaukiame raudonomis plytomis „įrėmintame“ kiemelyje, esančiame tarp sandėlių, svečiai galės neskubėdami gardžiuotis vėlyvais pusryčiais. Mažojoje salėje įdomūs pokalbiai banguos ragaujant kokteilius, ekranuose mirgančius podiumo vaizdus ir skoningas muzikines vibracijas.

Liepos 29 d., penktadienį, plienines „The Room“ duris šįkart pravers Justinas Jarutis, o vėliau už puto stos Driule XL. Šeštadienį House muzikos prodiuserių ir DJ duetas ANËK vienai nakčiai Ibizos smėlį išmainys į klaipėdietišką betoną ir savo vizitu pagerbs vakarėlių seriją „Absolut KODAS“.

„Sandėlys No. 74“ / „2ru2ros“ nuotr.

Sezonas – turtingas ir turiningas

Praėjusių metų vasarą eksperimentine forma duris atvėręs „Sandėlis No. 74“ šį sezoną jau spėjo užsiauginti solidų gerbėjų ratą. Liepos karštinei startą sėkmingai davus Lilui ir Innomine, estafetę vėliau perėmė Vidas Bareikis, stiprų albumo pristatymą trenkė klaipėdiečiai „Royce“.

Vaizdo projekcijų ir specialiai renginiams kuriamų dekoracijų fone nepaskęsta ir pačių atlikėjų įvaizdis – tiek savo albumą pristačiusi MoniukaLiu, tiek mini tornadą praėjusį savaitgalį„Sandėlyje No. 74“ sukėlusi Šorena puošėsi 2ru2ra kurtais kostiumais. Daugelis atkreipė dėmesį, kad stiprūs balsai šauniai derėjo su mada, nepripažįstančia suvaržymų.

Jūros šventėje mados mylėtojus vylios „Sandėlys No. 74“ (8 nuotr.)
+2