Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Mane gyvenimas yra normaliai padaužęs“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Renata Mikailionytė / Laidos „Pasaulis pagal moteris“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Jei nebūtų audrų, nežinočiau, kas yra tyla ir ramybė“, – naujos TV laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Renatai Mikailionytei prisipažino dainininkė, viena iš didžiojo muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu. Pievoje prie Užupio įvykęs dviejų moterų pokalbis buvo stebėtinai atviras.  

Muzika ir meilė yra iš tos pačios M raidės. Abu šie žodžiai, tikina dainininkė, atneša ir daug džiaugsmo, ir daug skausmo. „Išgyvenau labai sudėtingą meilę, bet kol kas – pačią gražiausią savo gyvenime“, – beveik pašnibždomis, iš širdies rytoj, šeštadienį, 10.00 val. TV3 žiūrovams kalbės Justė ir tikins turinti galybę tokios meilės įrodymų – nepaprastų dainų.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Emocinga, iki skausmo atvira scenoje dainininkė nemoka būti kitokia ir gyvenime. „Lietus – mano stichija, savo prigimtį sieju su lietumi ir audra, – sako. – Kai gyvenau Londone, juokaudavome, kad šis miestas turi tiek daug kūrybingų žmonių, nes lyja. Lietus visus juos sukiša į namus, jie ten sėdi, kuria muziką, piešia ar rašo knygas“.

Į populiarumo viršūnes užkopusi, Justė prisipažįsta, kad vienatvė yra natūrali jos būsena. Ji mokosi būti viena, mokosi pasitikėti savimi. „Aš tik neseniai pradėjau iš tikrųjų susipažinti su savimi“, – sako dvidešimt aštuonerių sulaukusi mergina ir pasakoja giliai išgyvenanti kiekvieną išsiskyrimą su bet kokiu žmogumi. „Skiriuosi skaudžiai, nes esu prieraiši“, – pripažįsta.

Jei nebūtų meilės, jei Justė neišgyventų tylos naktų ant palangės, kažin ar jos gerbėjai sulauktų tiek daug gerų dainų. Ar Justė šiandien laiminga? Į kokius pasikeitimus į žengia drąsiai ir atvira širdimi? Kokias klaidas daro? Visi atsakymai – naujoje laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jau keletą metų landšafto dizainere dirbanti Renata Mikailionyte su antrąja laidos vedėja ekonomikos mokslų daktare Kristina Rimiene parodys, kaip sutvarkyti šalia Kristinos namų esantį šlaitą ir apsodinti jį augalais, kurie žaliuotų visus metus. Laidos pabaigai Kristina pasiūlys floristinį desertą – pamokys, kaip susikurti šventinę puokštę.

„Kartu moterys gali nuversti kalnus“, – vienu balsu sako abi laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos – Renata ir Kristina. Moterys tikisi, kad laidos herojų drąsa ir iššūkiai laidos žiūroves irgi paskatins keisti savo gyvenimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Leon Somov & Jazzu“ vasarą palydėjo efektingame koncerte po atviru dangumi

„Leon Somov & Jazzu“ koncertas Kalnų parke (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau