Justė ir Darius Pinkevičiai: „Mūsų šeimoje pinigai niekada nebus argumentas“

Stereotipas, kad moters vieta labiau namuose, o ne verslo susitikimuose, advokatų kontoros „Legal Partner“ įkūrėjo Dariaus PINKEVIČIAUS (38) ir jo žmonos, kosmetikos fabriko „Cosmoway“ bendraturtės Justės PINKEVIČIENĖS (33), šeimoje – negalioja. Nors Darius užaugo turėdamas milijonierių tėvą, vertybėms ir paprastai žmogiškai prigimčiai turtai nepakenkė: „Ir savo vaikus auklėju taip, kad sąskaitomis banke gyvenimo pasiekimų nematuotų.“

Darius Pinkevičius ir Justė Pinkevičienė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Darius Pinkevičius ir Justė Pinkevičienė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-15 13:59
AA

Tarsi nemadinga ką nors apibūdinant vartoti žodį „darboholikas“. Bet ilgiau su jumis pabendravus sunku rasti kitą atitikmenį.

Justė: Ir nereikia jo ieškoti, nes šis žodis mus puikiai apibūdina. Tačiau žinau, kodėl jis daugeliui taip nepatinka. Dažniausiai darboholikai gyvenime neranda pusiausvyros, bet mes kasdienybę stengiamės susidėlioti taip, kad liktų laiko sau ir šeimai.

Darius: Kai esi ne samdomas darbuotojas, požiūris į veiklą, kuria užsiimi, visai kitas – tampi atsakingas absoliučiai už viską, jauti atsakomybę už komandą. Dėl visko labiau išgyveni.

Viršelis Žmonės 2023/11

Dariau, tavęs netrikdo, kad žmona tiek daug savęs atiduoda darbui? Juk užaugai visai kitokioje šeimoje: biudžetą pildė tik tėvas milijonierius Laimutis Pinkevičius.

Darius: Niekada. Žinau, ką vedžiau, jeigu Justei tai suteikia laimę –