Justė Žičkutė: „Netikėjau, kad galiu šitaip mylėti“

Justė Žičkutė ir Tomas Lukošaitis
Justė Žičkutė ir Tomas Lukošaitis
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-12-06 17:33
AA

„Atsižvelgiant į dabartinę geopolitinę situaciją, bendravimas su mylimais žmonėmis, galimybė kartu juoktis, ruošti maistą – tikrų tikriausia prabanga“, – sako LNK televizijos laidų vedėja Justė ŽIČKUTĖ (28). Užvėrusi filmavimo studijos duris ji kasdien dėkoja likimui už mėgstamą veiklą ir sužadėtinį verslininką Tomą Lukošaitį (29). „Bepigu džiaugtis santykiais, kai viskas gerai. Vertinu Tomą už tai, kad jis šalia manęs ir sunkiausiomis akimirkomis.“

Televizijoje nuolat aptariamos tokios temos kaip karas, ligos, nesutarimai visuomenėje. Kas neramiais laikais tau padeda įveikti stresą?

Kai netoliese vyksta siaubingas karas ir žudomi civiliai, kitomis akimis pažvelgi į žemiškus, kasdienius dalykus – šeimą, namus, mėgstamą darbą. Dažnai pagalvoju, kokia dėkinga esu už viską, ką turiu. Už tai, kad laisva galiu vaikščioti gatvėmis ir mano gyvybei negresia pavojus. Sunku matyti, ką žmonės išgyvena Ukrainoje. Kaip galėdama prisidedu, aukoju. Šiuo sudėtingu metu stengiuosi nepamiršti ir savęs. „Stop“ mygtuko gyvenime nenuspausi...

Stresą suvaldyti man padeda fizinė veikla. Dažnai ilgai pavaikščiojus miške niūrias mintis keičia šviesesnės. Pastebėjau, kad geras vaistas – pokalbiai su bičiuliais.

Kopdama karjeros laiptais neapleidai ir asmeninio gyvenimo. Neseniai tau ant rankos sutvisko sužadėtuvių žiedas.

Labiausiai džiugina, kad tai nutiko visiškai netikėtai! Sužadėtuvės įvyko Palangoje. Su Tomu vaikštinėjome ištuštėjusiomis Palangos gatvėmis, šnekučiavomės. Pasukome į kopas prie mėgstamo suolelio. Iš ten atsivėrė pastelinė Baltijos jūros panorama.

Beje, tekėti sutikau ant bevardžio piršto neužsimovusi žiedo.

Susipažinote prieš šešerius metus, tačiau rimtų santykių iškart nenorėjai. Tomui ilgai reikėjo siekti tavo širdies?

Gerai pamenu tą dieną, kai pirmą kartą susitikome. Pamačiusi Tomą draugų vakarėlyje pasakiau: