Grožio formulė pagal... Justę Zinkevičiūtę

Justė Zinkevičiūtė / Loretos Norvaišaitės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė / Loretos Norvaišaitės nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-03-23 14:20
AA

„Švelnios puoselėjamos rankos visada bus ištiesiamos su pasitikėjimu, o netinkamas požiūris į jas, nepakankama priežiūra ne tik išduos amžių, bet ir pridės metų. Ne veltui sakoma, kad jei norite sužinoti, ar moteris myli save, pažvelkite į jos rankas“, – sako aktorė, projekto „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė (32).

KASDIENĖ RUTINA. Mano darbe yra svarbi išvaizdos visuma, ne tik plaukai ir veidas, todėl pastaruoju metu stengiuosi tinkamai prižiūrėti rankas. Įrodyta, kad jų oda pradeda senti nuo dvidešimt penkerių metų, todėl kasdien turėtume rankoms skirti ypatingą dėmesį.

Aš nuolatos naudoju drėkinamąjį ir maitinamąjį kremus. Juos tepti stengiuosi kaskart rankas nusiplovusi. Dažniausiai renkuosi „L’Occitane“ vyšnių žiedų arba rožių kremą – ne tik nuostabiai kvepia, bet ir puikiai įsigeria į odą.

TERAPIJA. Kai pajuntu, kad rankoms reikia rimtesnės priežiūros, paprašau parafino terapijos, atliekamos grožio salonuose. Puiki alternatyva tai procedūrai – „Lecler“ maitinamoji ir drėkinamoji parafino kaukė, skirta naudoti namuose.

Taip pat nepamirštu „L’Occitane“ taukmedžių sviesto rankų odos šveitiklio – jis maitina ir švelnina. Minkština ir ramunėlių, liepžiedžių nuoviras. Jame, dar šiltame, rankas reikia palaikyti 10–15 minučių, paskui nusausinti ir patepti riebiu kremu.