Justiną Bieberį įsileidęs naktinis klubas Čikagoje užsitraukė policijos nemalonę

Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-14 09:23
AA

Vienas Čikagos naktinis klubas prisidarė problemų su teisėsauga, kai vidun įsileido dainininką Justiną Bieberį, kuris pagal JAV galiojančius įstatymus tokiose vietose dar negali lankytis, rašo „The Daily Mail“.

Pagal JAV galiojančius įstatymus, asmuo iki jam sukanka 21-eri metai negali vartoti alkoholinių gėrimų, o naktiniai klubai ir barai, kuriuose pardavinėjami alkoholiniai gėrimai, visus asmenis iki 21-erių metų privalo palikti už durų, nesvarbu, viduje jie gertų alkoholio ar ne.

Po antradienio vakarą vykusio koncerto Čikagoje 19-metis Justinas Bieberis užsuko į populiarų naktinį klubą „Bodi“. Trečiadienio rytą „Bodi“ sulaukė ir ne tokių malonių lankytojų – policijos pareigūnų. Anot jų, naktinis klubas įsileido Justiną Bieberį žinodami, kad jis jame negali lankytis. Už įstatymų pažeidimą naktiniam klubui gresia 1 000 JAV dolerių bauda.

„Bodi“ suskubo paviešinti pranešimą, kuriame teisinasi dėl savo sprendimo įsileisti 19-metį dainininką. Anot klubo, Justinas Bieberis klube pabuvo labai trumpai – jis užsuko palaikyti vieno draugo, kuris tą vakarą klube didžėjavo, ir greitai išėjo. Kaip tvirtina klubas, Justinui Bieberiui nebuvo parduodami jokie alkoholiniai gėrimai. „Nei Justinas, nei kas nors, dirbantis „Bodi“, nepažeidė įstatymų, – įsitikinę naktinio klubo atstovai. – Mes manome, kad tai paprasčiausias nesusipratimas su vietos policija.“