Justina ir Ramūnas Rudokai: „Į visus klausimus yra vienas atsakymas – Meilė“

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė su sūnumi Raidu / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė su sūnumi Raidu / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2021-08-18 12:00
AA

„Tik nereikia rašyti, kokie mes laimingi ir visko pertekę...“ – savo įprasto sarkazmo nepameta aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas (53). „Ar galėtum būti romantiškesnis? Kaip tik reikia, jog visi, kurie mums tuokiantis sakė, kad ilgai neištempsime, dabar pamatytų, kokie laimingi esame. Tuoj ketveri metai ir dar neplanuojame sukti skirtingais keliais – auginame sūnų Raidą Ramūną, svajojame apie dukrytę ir gyvename vienas kitu“, – užtikrintai vyrą pertaria Justina Rudokė (25).

Sutuoktiniai puikiai suvokia, kad tądien, kai Lietuva išgirdo apie jų vestuves, netrūko nepritariančiai purtančių galvas. Ramūnas ir Justina įtaria, kad net jųdviejų draugai netikėjo, jog jiems pavyks.

„Prieš vestuves ir pati svarsčiau: „Na, kaip čia bus? Juk tik tris mėnesius pažįstami...“ Nors aš tokia: jei apsisprendžiu, kitų neklausau, atgal nesižvalgau ir neabejoju. Žinojau, kad viskas bus gerai. Bet iš aplinkinių net po vestuvių dar ilgai jutau spaudimą: „Kaip taip – tik trys mėnesiai! Taigi visai nepažįsti! O Jėzau, juk šitas – vakarėlių liūtas! Per mergas eina – ir eis, pamatysi! Nebūk kvaila!“ Taip, prisipažinsiu, kirbėjo mintis: „O jeigu jie iš tiesų bus teisūs?“ Bet, matyt, stipresnė buvo nuojauta, kad viskas mūsų porai bus gerai. Neleidau sau abejoti mūsų meile“, – sako Justina.

Taip, reikėjo laiko apšlifuoti kampus. Taip, reikėjo išmokti susigyventi su vienas kitu, priimti kito mąstymą, įpročius. Pora neslepia, kad tas šlifavimasis truko metus, bet padėjo meilė ir kantrybė.

„Prieš ketverius metus, kai susitikome, viskas vertėsi su tokia jėga, kad nebūtum pajėgęs jos nei sulaikyti, nei sustabdyti. Visą gyvenimą ieškojau jaunos, gražios ir protingos. Kaip žinoma, šie trys teiginiai, kalbant apie vieną žmogų, yra visiškai nesuderinami – taip tiesiog nebūna. Bet staiga atsitiko! Štai – stovi man prieš akis! Kaip atradęs gali paleisti? Kryžium gulėsi, kad tik ji tavo būtų!“ – tikina Ramūnas.

Interviu ir fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.