Justina ir Ramūnas Rudokai: „Mylėti yra toks stebuklas!“

Ramūnas ir Justina Rudokai
Ramūnas ir Justina Rudokai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-31 12:00
AA

Šis interviu – išskirtinis. Pasitikėjimo interviu. Po beveik dešimties tylos metų aktorius Ramūnas RUDOKAS (49) ryžosi atvirai papasakoti, kaip gyveno tuos metus ir kokią audrą širdyje sukėlė žavi jaunutė manekenė Justina (21), su kuria ką tik susituokė.

Jaunikis neslepia, kad prieš vestuves širdis virpėjo, buvo neramu, ar viskas bus gerai, ar bus taip, kaip nori. Tačiau užtikrina – Justina nesilaukia ir vestuvės ne „iš reikalo“. „Kai sugalvojome, kad tuoksimės, dar pasvarstėme savaitę. O tada susikibom už rankų ir nuvažiavom į zaksą. Pasirinkome pačią artimiausią datą, kokią buvo galima. O ko laukti? Tuoktis reikia iškart, KOL dar viskas aišku. Kam laukti metų metus ir tuoktis tada, KAI jau viskas aišku“, – pečiai gūžteli.

Ramūnui svarbiausia – tarpusavio sutarimas su mylima moterimis ir žinojimas, kad ji myli taip pat karštai, kaip ir jis. „Dabar atrodo, kad iki šiol tokių jausmų nė nebuvo... Džiaugiuosi, kad šitas jausmas mane apskritai aplankė. Kad tas, kur aukštai ant debesų sėdi ir juokiasi iš mūsų, ėmė ir pasiuntė tokį žaibą į mano gyvenimą. Mylėti yra toks stebuklas!“

Ar ne per jauna ji jam, ar neslegia amžiaus skirtumas? O kodėl turėtų, kai šalia – tokia gražuolė, retoriškai klausia Ramūnas. „Jaučiuosi dvidešimties! – juokiasi. – Kaip ir Justinai, man kiekviena diena atneša ką nors naujo, netikėto, todėl aš niekada nepasensiu.“ Justinai irgi nekliūva amžiaus skirtumas. „Vyresnis tai vyresnis, svarbu, kad abu esame laimingi“, – paaiškina.

Interviu bei šventinė fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite.