Justina Stambrauskaitė per gimtadienį liko apstulbusi: „Galvojau, jog išprotėsiu“

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-27 09:58
AA

Drabužių ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė savo 26 gimtadienį atšventė su trenksmu. Birželio 26 dieną ji nuo pat ryto nerimavo, jau tada įtarė, kad draugai jai planuoja didžiulį siurprizą.

Per paskutinius tris metus daug patyrusi Justina Stambrauskaitė pagaliau surado vidinę ramybę.

Visuomet iš pirmo žvilgsnio stipri, su šypsena veide mergina per keletą metų įkūrė savo verslą, kuris dabar yra pagrindinis, bet malonus galvos skausmas, aplankė gražiausius žemės kampelius ir išsiskyrė su verslininku Danieliumi Bunkumi.

Tačiau apie tai Justina nenori kalbėti, juk tai jau praeitis ir dabar į merginos duris beldžiasi nauja meilė.

Tiesa, kas toji meilė ir kaip J. Stambrauskaitės gyvenime ji atsirado, moteris kol kas nenori kalbėti. Tiesiog patikina, kad šis jos gimtadienis buvo kaip niekad gražus.

Justinos Stambrauskaitės gimtadienio šventė / INSTAGRAM nuotr.
Justinos Stambrauskaitės gimtadienio šventė / INSTAGRAM nuotr.

„Jau nuo ryto žinojau, kad draugai kažką organizuoja. Bet nuvykusi į tą vietą, kur turėjo prasidėti vakarėlis, aš netekau žado. Galvojau, jog išprotėsiu. Asmeniškai mano šventėje dainavo pats Gytis Paškevičius. Draugai žino, kaip jis man patinka. Pats geriausias. Todėl tai buvo nuostabi patirtis“, – įspūdžiais dalijosi J. Stambrauskaitė.

Visai neseniai Justina sugrįžo iš Maldyvų. Ten ji išbandė „Le Mirage“ vasaros kolekcijos naujienas: „Juokauju, kad atostogaujant tiek Turkijoje, tiek Maldyvuose – beveik neprireikė kitų drabužių. Užteko kelių maudymosi kostiumėlių bei paplūdimio chalato. O svarbiausiai, kad net, atrodo, išrankiausios merginos, nepasikuklino paklausti, kieno kurti šie apdarai. Nepaprastai malonu atsakyti, jog tai – mano įkurtas prekinis ženklas!“ – tuomet kalbėjo mergina.

Kadangi sugrįžo iš nuostabių paplūdimių, gimtadienio šventei Justiną labiausiai papuošė auksinis įdegis. Klasiškai apsirengusi viešnia per savo gimtadienį šėlo iki ryto.