Justinai Stambrauskaitei – originali Natalijos Bunkės dovana

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-15 16:56
AA

Šventėms artėjant „Le Mirage“ apatinio trikotažo ženklo įkūrėja Justina Stambrauskaitė (25) savo naujuose namuose džiaugiasi tikra, kvepiančia ir specialiai jai papuošta eglute. Malonia staigmena pasirūpino bičiulė Natalija Bunkė.

„Tai jau antroji eglutė, kurią gaunu iš Natlijos. Negailėsiu gražiausių žodžių, nes ji taip stengiasi ir visada mane nustebina. Nemėgstu perkrautų eglučių, todėl ši, su sidabriniais papuošimais – puiki“, – atvirauja J. Stambrauskaitė.

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Specialiai Justinai Stambrauskaitei dekoruota Natalijos Bunkės Eglutė / Asmeninio archyvo nuotr.

J. Stambrauskaitė atskleidžia, kad tokį šventinį medį paruošti tikrai užtrunka, o ir Natalija į mėgstamą veiklą įdeda visą širdį.

„Aš nieko jai nesakiau. Jokių pageidavimų, kaip puošti eglę neišsakiau. Manęs buvo paprašyta parodyti, kaip atrodo naujų namų interjeras ir štai prieš keletą dienų Natlija pristatė prie jo puikiai derančią eglę“, – atviravo Justina.

Anot žinomos merginos, jai šventišką atmosferą garantuoja kalėdų medžio klvapas. J. Stambrauskaitė negali pakęsti dirbtinių eglučių, todėl gauti kvapnią dovaną – išties gera.

Kas gali būti geriau už specialiai tau švenčių sezonui sukurtą medelį? Beje, Justina sako, kad vienas iš žaisliukų – su jos prekinio ženklo inicijalais. Šventinės nuotaikos dabar moters namuose tikrai nebetrūksta.