Justinas Bieberis pažeidė įstatymus: už bandymą į privatų lėktuvą įsinešti savo beždžionę dainininkui skirta 15 tūkst. JAV dolerių bauda

Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-30 13:29
AA

Ekscentriškasis dainininkas Justinas Bieberis (19) skrisdamas į Vokietiją pažeidė griežtus sveikatos įstatymus į privatų lėktuvą slapčia įsinešdamas savo beždžionėlę Mally, praneša „The Sun“.

„Justinas pastaruoju metu elgiasi kaip tikra diva. Jis tapo visiškai nevaldomu ir gyvena savo alternatyvioje realybėje. Įsinešdamas į lėktuvą savo beždžionėlę jis net nesusimąstė apie potencialią riziką transatlantinio skrydžio metu. J.Bieberis visur važinėja su savo beždžionėle Mally“, – pasakojo šaltinis.

Manoma, kad beždžionėlę Justinui Bieberiui 19-ojo gimtadienio proga padovanojo muzikos prodiuseris Jamalas Rashidas. Bedžionėlės lytis kol kas nežinoma, tačiau Amerikoje vardas Mally yra moteriškos giminės.

Pirmadienį devyniolikmetis dainininkas skrido iš Lenkijos atgal į Los Andželą. Ketvirtadienį jis pasiėmė savo beždžionėlę ir su privačiu lėktuvu „Cessna Citation X“, kurio nuoma vaikinui atsieina 13 tūkst. svarų sterlingų už vieną skrydį, jis išskrido į Miuncheną.

Miuncheno oro uoste Justiną Bieberį sulaikę pareigūnai beždžionėlę konfiskavo, ji kol kas dainininko sąskaita bus laikoma karantine, tuo tarpu vaikinas dar turės sumokėti daugiau kaip 15 tūkst. JAV dolerių baudą.

„Į lėktuvą įsinešdamas beždžionėlę J.Bieberis privalėjo turėti jos sveikatos sertifikatą ir kitus leidimus. Juk negalima tiesiog pasiimti laukinį gyvūną ir skristi su juo į kitą žemyną, reikia turėti tai leidžiančius dokumentus“, – kalbėjo pareigūnų atstovas spaudai.

Justino Bieberio agentas situaciją komentuoti atsisakė.