Justinas Lapatinskas ir Živilė Atkočiūnienė pradės kovą „Šokiuose ant ledo“

Justinas Lapatinskas ir Živilė Atkočiūnienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį sekmadienio vakarą LNK žiūrovai išvys naujus dalyvių pasirodymus ant tviskančio „Akropolio“ ledo. Su projektu teko atsisveikinti traumą patyrusiai Gintarei Vostrecovaitei ir jos partneriui Vytautui Mackoniui, tačiau šį sekmadienį į dalyvių gretas įsilies dainininkas Justinas Lapatinskas ir jo žavioji partnerė Živilė Atkočiūnienė. Justinas pradėjo repetuoti kiek vėliau nei kiti projekto dalyviai ir ant ledo treniravosi nuo gruodžio pradžios.

Dainininkas patenkintas, jog gavo darbščią ir užsispyrusią partnerę, kuri privertė Justiną išlieti nemažai prakaito ir neleido per daug atsipalaiduoti. Kaip ir daugelis kitų dalyvių, Justinas prieš tai neturėjo patirties ant ledo, tačiau išlaikyti pusiausvyrą mokėsi kitais būdais. „Labai ilgą laiką važinėju riedučiais, moku ir priekiu važiuoti, ir atgal. Manau tai šiek tiek davė naudos, ypač koordinacijai“, – pasakojo J. Lapatinskas.

Vaikinas stengiasi pasivyti projekto draugus, todėl itin daug laiko praleidžia ant ledo. Justinas prisipažino, jog grįžęs po treniruočių mąsto tik apie miegą: „Bandau pavalgyti, bet tiesiog užmiegu!”. Justinas nuolat stebi projekto dalyvių pasirodymus, o didžiausiu konkurentu laiko pats save. „Labai įdomu, kaip pats atrodysiu ant ledo. Kai peržiūrėsiu filmuotą medžiagą, negailėsiu kritikos sau ir stengsiuos ištaisyti visas klaidas“.

„LNK projekto dalyviams šiek tiek lengviau, nes: jų širdys jau plaka ledo ritmu“, – pasakojo dainininkas, sekmadienį pirmą kartą pasirodysiantis tiesioginio LNK eterio metu. „Tai bus mano krikštas. Labiausiai bijau dėl pakėlimų. Profesionalai geriau jaučia ledą, apskaičiuoja kiekvieną centimetrą, bijau, kad man tai nepavyks“, – nerimo neslėpė Justinas Lapatinskas.

Labiausiai daininkas laukia komisijos šalto dušo: „Mane tai paskatina susiimti. Tada ir laiko daugiau atsiranda, ir pastangų daugiau įdedu“, – juokavo vaikinas. Premjerinį dainininko ir jo partnerės pasirodymą žiūrovai išvys jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Agnė Oradauskaitė, Mantas Wizard, Justinas Lapatinskas ir Živilė Atkočiūnienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau