Justinas Timberlake'as gavo daugiausiai MTV videomuzikos apdovanojimų nominacijų

Justinas Timberlake'as / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Popmuzikos žvaigždė Justinas Timberlake'as savo pergalingą sugrįžimą į populiariausiųjų sąrašus įtvirtino gavęs šešias šiemetinių MTV videomuzikos apdovanojimų nominacijas.

Hito „Cry Me A River“ atlikėjas savo svaiginamą sugrįžimą pradėjo anksčiau šiais metais, išleisdamas pirmąjį po septynerių metų pertraukos studijinį albumą „The 20/20 Experience“, kuris jam ir pelnė krūvą MTV nominacijų.

J.Timberlake‘as pretenduoja į geidžiamą „Metų vaizdo klipo“ apdovanojimą, taip pat – į „Geriausio atlikėjo vyro vaizdo klipo“, „Geriausio popmuzikos vaizdo klipo“ ir „Best Editing for Mirrors“ apdovanojimus, o bendras jo darbas su reperiu Jay-Z „Suit & Tie“ taip pat pretenduoja į „Geriausio bendradarbiavimo“ ir „Geriausios režisūros“ apdovanojimus.

Pagrindiniai J.Timberlake‘o varžovai per ceremoniją bus Macklemore'as su Ryanu Lewisu, kurie taip pat gavo šešias nominacijas: „Metų vaizdo klipo“ už „Thrift Shop“, „Geriausio hiphopo vaizdo klipo“, „Geriausios kinematografijos“, „Geriausios režisūros“ ir „Geriausio montažo“ už „Can't Hold Us“, taip pat – „Geriausio vaizdo klipo su socialine žinia“.

Tarp kitų nominuotų atlikėjų yra Bruno Marsas, gavęs keturias nominacijas, Pink, Robinas Thicke'as, Miley Cyrus ir „30 Seconds To Mars“, kurie visi gavo po tris nominacijas.

Apdovanojimų įteikimo ceremonija įvyks „Barclays Center“ Brukline Niujorke, rugpjūčio 25 dieną.

Skaitykite daugiau