Justinas Timberlake'as naujos dainos premjerą surengė „Eurovizijos“ scenoje: ar tai – užuomina?

Justinas Timberlake‘as „Eurovizijos“ finale / Anna Velikova (EBU)
Justinas Timberlake‘as „Eurovizijos“ finale / Anna Velikova (EBU)
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-15 00:13
AA

Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ gerbėjai išvydo tai, ko laukė ištisus metus – didįjį konkurso finalą. Šįmet jo būta ypač ypatingo, mat scenoje pasirodė ne tik 26 valstybių atstovai, bet ir viena geidžiamiausių pasaulyje muzikos žvaigždžių – amerikietis Justinas Timberlake‘as. „Eurovizijos“ finale garsenybė surengė pasaulinę naujos dainos „Can‘t stop the feeling“ premjerą.

Plačiau apie „Eurovizijos“ konkurso finalą skaitykite čia. Jo metu susikovė 26 valstybių atstovai: 10 pirmojo pusfinalio laimėtojų, 10 antrojo, taip pat šeši iškart į finalą deleguoti atlikėjai – švedas, britai, prancūzas, vokietė, italė ir ispanė.

Šįmet „Eurovizijos“ finalas – ypač išskirtinis. Ne tik dėl būrio stiprių varžovų ir kaip niekad anksčiau nenuspėjamos kovos, bet ir šou rengėjų siurprizo žiūrovams: „Eurovizijos“ finale uždainavo amerikiečių superžvaigždė Justinas Timberlake‘as.

Žinia, kad „Eurovizijoje“ dainuos J.Timberlake‘as, paaiškėjo pirmadienį. Visame pasaulyje garsus dainininkas Stokholmo „Globe“ arenoje, matant šimtams milijonų televizijos žiūrovų visame pasaulyje, surengė pasaulinę savo naujos dainos „Can‘t stop the feeling“ premjerą.

Justinas Timberlake‘as pasirodė „Eurovizijos“ scenoje (15 nuotr.)
+9

Scenoje garsenybė pasirodė su būriu jam talkinusių muzikantų ir šokėjų, „Globe“ arenoje jis užkūrė tikrą pirtį.

Užuomina?

J.Timberlake‘as – pirmasis amerikietis, uždainavęs „Eurovizijos“ scenoje. Nors ir ne kaip lygiavertis konkurso dalyvis – turėjo svečio statusą.

Tačiau jau paskelbus žinią, kad tokia garsenybė dainuos „Eurovizijoje“, konkurso užkulisiuose tučtuojau ėmė girdėtis svarstymai: ar J.Timberlake‘o pasirodymas konkurse – užuomina, kad netrukus „Eurovizijoje“ ims dalyvauti ir Jungtinės Amerikos Valstijos?

Juolab, kad pagrindo tokioms kalboms sklisti yra. Pernai, „Eurovizijos“ 60-mečio proga, konkurse svečio teisėmis pasirodžiusi Australija šįmet į konkursą grįžo kaip visavertė dalyvė ir taip pat kovėsi dėl pergalės.