Justino Bieberio močiutė pateko į avariją: senolė viršijo greitį

Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber / Vida Press nuotr.
Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber / Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-04 12:01
AA

Justino Bieberio šeima išgyveno sukrėtimą – močiutė Kathy Bieber pateko į avariją. Vis dėlto jai pavyko išsigelbėti beveik nenukentėjusiai.

Šeštadienį žinia apie avariją pasklido viešame feisbuko puslapyje, skirtame Stratfordui, kuriame atkreipiamas dėmesys į klasikinius automobilius ir parodas Kanados Ontarijo regione ir jo apylinkėse, kur Bieberis turi giminystės ryšių.

Ten buvo paskelbta avarijos padarinių nuotrauka, o puslapio administratorius paklausė, ar kas nors iš bendruomenės narių galėtų atpažinti, kam šis automobilis priklauso.

Vaikinas, vardu Brandanas Stevenas, kuris, atrodo, taip pat yra susijęs su Justinu, pareiškė, kad jis dalyvavo pavaizduotoje avarijoje ir kad Kathy Bieber – Justino močiutė iš tėčio Jeremy pusės – buvo kabrioleto savininkė ir kad ji buvo viduje, kai įvyko avarija.

Žinoma, žmonės paprašė daugiau informacijos apie tai, kas tiksliai čia nutiko. Jiems Brandanas atsakė: „Mes sustojome, nes prieš mus stovėjo automobilis, kuris suko į kairę. Tada į mus iš galo atsitrenkė išsiblaškiusi vairuotoja, sakoma, kad ji turėjo važiuoti 112.65 km/h greičiu.“

Toliau jis rašo: „Teko ištraukti močiutę iš automobilio. Galėjo būti labai blogai, jei būtume buvę ten dar 5 sekundes, nes durys buvo užstatytos.“

Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber / Vida Press nuotr.

Šio įrašo komentaruose žmonės iš tikrųjų pažymėjo Jeremy Bieberį, o taip pat ir pačią Kathy, kuri turi nuotraukų, kuriose pozuoja su automobiliu.

Nėra daug viešų jo nuotraukų su Kathy ir jos vyru George'u, kuris yra Jeremy biologinis tėvas. Kathy yra Jeremy pamotė.

Portalas TMZ kreipėsi į visus nukentėjusius dėl tolesnių komentarų, tačiau kol kas jokių atsakymų negavo.