Justino Bieberio planai sugriuvo: vos startavo koncertinis turas – susirgo koronavirusu

Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-02-21 12:13
AA

Kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis sulaukė nemalonių žinių – jam nustatytas koronavirusas. Apie tai pranešta praėjus vos dienai po to, kai jis San Diege pradėjo savo pasaulinį turą, rašo nytimes.com.

Sekmadienį atlikėjas turėjo pasirodyti Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje, tačiau dėl nemalonių aplinkybių teko koncertą atidėti į birželio 28 d., pranešė atlikėjo atstovai.

Negana to, buvo perkeltas ir dar vienas pasirodymas – trečiąja turo stotele laikoma „Gila River“ arena Glendale, Arizės valstijoje. Šis koncertas taip pat buvo perkeltas į birželio pabaigą.

„Žinoma, Justinas yra labai nusivylęs, bet jo komandos, gerbėjų sveikata ir saugumas jam visada yra pirmoje vietoje“, – sakoma atlikėjo atstovų paskelbtame pranešime.

Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto plačiau apie situaciją, ar kiti komandos nariai taip pat sulaukė teigiamų testo rezultatų, dainininko atstovas atsisakė komentuoti. O akyliausi gerbėjai spėjo pastebėti, kad pranešimas apie tai, jog perkeliamas koncertas, prasidėjo nuo pasakymo apie COVID-19 protrūkį Justino Bieberio komandoje.

J.Bieberio koncertinis turas „Justice in Action“ jau ir anksčiau buvo atidėtas – šį sprendimą lėmė nepalanki pandemijos situacija.

Šio turo metu jis planavo pasirodyti keliose vietose per 13 mėnesių. Be to, savo koncertų metu jis pažadėjo visuomenę plačiau informuoti apie klimato kaitą.

Kitas atlikėjo pasirodymas numatytas Los Andžele ketvirtadienį, jei J.Bieberis sulauks neigiamo testo rezultato, pasirodyti galės, mat izoliacija čia taikoma penkioms dienoms.

Justinas Bieberis (15 nuotr.)
+9