Justino Bieberio žmona Hailey Bieber dėl krešulio smegenyse buvo paguldyta į ligoninę

Justinas Bieberis ir Hailey Bieber / „Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis ir Hailey Bieber / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-03-14 09:27
AA

Praėjusią savaitę muzikos žvaigždės Justino Bieberio sutuoktinė Hailey Bieber buvo paguldyta į ligoninę dėl smegenyse aptikto kraujo krešulio. „People“ praneša, kad modelis jau išleistas iš ligoninės.

Hailey Bieber buvo išleista iš ligoninės po to, kai buvo paguldyta į ją dėl galimos smegenų ligos.

25-erių metų modelis buvo pristatyta į Palm Springso ligoninę dėl skubios medicininės pagalbos šios savaitės pradžioje, rašo People.com.

H.Bieber buvo paguldyta į ligoninę su į insultą panašiais simptomais, kuriuos, kaip paaiškėjo sukėlė kraujo krešulys smegenyse. Apie tai dainininko Justino Bieberio žmona prabilo šeštadienį instagrame pasidalijusi įrašu.

„Ketvirtadienio rytą sėdėjau ir pusryčiavau su vyru, kai man prasidėjo į insultą panašūs simptomai. Buvau nuvežta į ligoninę“, – rašė Hailey savo instagramo istorijoje.

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin/Vida Press nuotr.

„Jie nustatė, kad turiu labai mažą kraujo krešulį smegenyse, dėl kurio šiek tiek trūko deguonies, tačiau mano kūnas tai įveikė savaime ir per kelias valandas visiškai atsigavau“, – tęsė ji.

„Nors tai neabejotinai buvo viena baisiausių akimirkų, kurias man teko išgyventi, dabar esu namie ir man sekasi gerai, esu labai dėkinga ir dėkinga visiems nuostabiems gydytojams ir slaugytojams, kurie manimi rūpinosi!“

H.Bieber pridėjo: „Ačiū visiems, kurie skyrė gerus linkėjimus ir rūpestį, už visą palaikymą ir meilę.“

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis (11 nuotr.)
+5