Justo Pikelio 2004-ųjų pažintis su Lamaru Odomu: asmenukė su krepšininku, komplimentai ir dovana

Justinas Pikelis ir Lamaras Odomas / Asmeninio albumo nuotr.
Justinas Pikelis ir Lamaras Odomas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-21 14:20
AA

NBA krepšininką Lamarą Odomą (35) ištikusi nelaimė – po linksmybių viešnamyje sportininkas merdintis atsidūrė ligoninėje – paveikė Lietuvos didžėjų Justą Pikelį-Justin Beat (25). Paauglystėje lietuvis turėjo progą akis į akį susitikti su pasauline žvaigžde ir kartu įsiamžinti nuotraukoje.

Su L.Odomu J.Pikelis susitiko būdamas vos trylikos – „pagavo“ jį krepšinio aikštelėje.

„Tai buvo 2004-ųjų Olimpiada Atėnuose, man buvo 13 metų. Tada vyko JAV ir Ispanijos rinktinių varžybos. Mes su šeima ten irgi buvome. Jei neklystu, laukėme, kada žais Lietuva“, – Žmonės.lt pasakojo J.Pikelis.

Stebint amerikiečių žaidimą drąsiam paaugliui kilo mintis pabandyti pabendrauti su krepšininkais. Ir niekas jam kelio neužkirto.

Justas Pikelis / Asmeninio albumo nuotr.

„Buvo ilgoji pertrauka, kai pamačiau, kad visa apsauga kažkur išėjusi. Sugalvojau nueiti prie to tunelio, per kurį krepšininkai grįžta į aikštelę. Be didesnių vargų ten prasibroviau, atsisėdau pačiose geriausiose vietose. Prasidedant trečiam kėliniui į tas vietas grįžo Ispanijos karalius, šalia atsisėdo ir Valdas Adamkus... Pasisveikinau, pasislinkau ir laukiau krepšininkų“, – dabar ir pats su šypsena veide nuotykį atpasakoja didžėjus.

Krepšininkams grįžtant į aikštelę J.Pikelis kiekvieno prašė drauge nusifotografuoti – tada, sako, dar nesuprato, kad per varžybas sportininkai tam neturi galimybės. Galbūt iš to nežinojimo savo ir pasiekė.

„Vienintėlis Lamaras Odomas pasakė, kad „vėliau, vaike“. Po to tą patį pasakė ir Lebronas Jamesas... Po varžybų Lebroną kažkas pagriebė ir jis greitai dingo, o Lamaras priėjo prie manęs, pasisveikino, pagyrė mano šukuoseną – tada plaukus buvau nusidažęs Lietuvos vėliavos spalvomis. Nusifotografavome, jis man padovanojo savo raištį ir palinkėjo sėkmės Lietuvai kitose varžybose“, – pasakoja J.Pikelis.

Nors su krepšininku bendravo trumpai, sportininkas didžėjui paliko gero, šilto žmogaus įspūdį. „Tada jis buvo kylanti žvaigždė. Jis turėjo gerus duomenis, bet jau buvo problemų su drausme. Jei gerai pamenu, sezono metu buvo pagautas vartojantis marihuaną... Visi žinojo, kad mėgsta pasilinksminti. Bet jis prisiminė, kad pažadėjo man nusifotografuoti, ir atėjo tai padaryti. Tai, kad jau būdamas žvaigžde kreipė dėmesį į gerbėjus, kažką sako“, – svarsto J.Pikelis.

Justas Pikelis / Asmeninio albumo nuotr.

Merdėjo viešnamyje

Žmonės.lt primena, kad nelaimė L.Odomą ištiko prieš savaitę. Antradienį jis buvo rastas viešnamyje, kur gulėjo be sąmonės, iš jo burnos varvėjo baltos putos. Netrukus buvo iškviesta pagalba ir jis skubiai nugabentas į Las Vegaso ligoninę.

Penktadienį krepšininkas atsibudo iš komos​. Nors jo būklė pamažu gerėja, bet vis dar tebėra sunki. Pirmadienį jis buvo perkeltas į ligoninę Los Andžele.

Internete paviešintos L.Odomo nuotraukos iš viešnamio.

Šalia jo visą laiką budi jo žmona realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian – nors pora jau dvejus metus nebegyvena kartu, jų santuoka dar nėra oficialiai nutraukta. 

Justas Pikelis / Asmeninio albumo nuotr.