Mada su dangaus prieskoniu sudomino ir Liną Adomaitį

Pristatymo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Pristatymo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-06 20:04
AA

Artėjant žiemos šventėms Kauno „Bobo“ galerijoje vienai dienai įsikūrė du menininkai – dizaineris Giedrius Paulauskas ir juvelyras Silvijus Martinėlis.

Pop Up ekspozicijos centre – du kartus aplink riešą vyniojama rankų darbo apyrankė įkvėpta Antrojo pasaulinio karo kareivio naudotos amunicijos ir papildyta kosminiu meteorito metalu. 

Meteoritas pasižymi originaliu raštu, vidmanšteto struktūra, kuri išryškėja pačiu paskutiniu gamybos momentu ir ant kiekvienos apyrankės yra unikali tarsi piršto antspaudas. 


Pristatymo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Pristatymo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.

Visą dieną vykusioje Pop Up ekspozicijoje svečiai ne tik apžiūrinėjo, bet ir matavosi, puošėsi Martinėlis & Co juvelyrikos namų papuošalais, kuriuose didžiausios priešingybės randa harmoniją.

Pristatytos odinės apyrankės su meteoritiniu užsegimu bendraautorius – dizaineris Giedrius Paulauskas – jaunosios kartos Lietuvos drabužių kūrėjas, kurio darbų tarpe šiuolaikinio „miesto kario“ uniforma ir istoriniai tyrinėjimai.

Dažnai dizainerių darbus galima rasti tik jų studijose, kurios kartais labai įpareigoja, ar internete, kur gaminį gali įvertinti tik iš nuotraukų. Tiek Silvijus Martinėlis, tiek Giedrius Paulauskas vertina tiesioginį, tikrą kontaktą su žmogumi ir asmeninį dėmesį, tad Pop up formatas – kūrėjams gera proga plačiau save pristatyti, o svečiams asmeniškai pabendrauti mažiau įpareigojančioje aplinkoje bei gyvai išvysti ir prisiliesti prie dėmesį traukiančių kūrinių.

Martinėlis & Co juvelyrikos namų darbų pristatymas (19 nuotr.)
+13