K. Hudson apie mamą: „Ji nėra iš tų močiučių, kurioms galėtum paskambinti“

Kate Hudson su mama Goldie Hawn / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ji graži, talentinga ir charizmatiška, turi nuostabius tėvus, puikius vaikus bei mylimą draugą. Ar aktorės Kate HUDSON (38) gyvenimas iš tiesų toks tobulas, kaip gali pasirodyti iš šalies?

Rytas jos namuose visada prasideda triukšmingai – sodininkai rūpinasi aplinka, jaunėlio sūnaus Binghamo (6) auklė sukiojasi virtuvėje – galbūt keps savo numylėtiniui pyragą, o asmeninė aktorės asistentė skuba derinti darbų su jos padėjėja verslo reikalams. „Ko jau ko, bet šurmulio pas mus niekada netrūksta“, – juokiasi šeimininkė, stebinanti kiek neįprasta trumpų plaukų šukuosena. Tai – ne naujo įvaizdžio paieškos, nors pamažu ataugantis ežiukas Kate visai patinka. Aktorė plikai nusiskuto rengdamasi vaidinti muzikinėje dramoje „Sister“ („Sesuo“) – ateinančiais metais pasirodysiančiame filme apie prekeivę narkotikais ir jos neįgalią seserį, kurį režisavo garsioji dainininkė Sia.

Apie naująją šukuoseną ji nelinkusi ilgai kalbėti – gal nenori, kad svarstymai apie plaukų ilgį nustelbtų gerokai svarbesnius dalykus? Juk spalio pabaigoje pasirodė nauja Kate Hudson gyvenimo būdo knyga „Pretty Fun“, kuri, pasak autorės, yra „tarsi idėjinis pernai dienos šviesą išvydusios „Pretty Happy“ tęsinys“ (pastarasis kūrinys, beje, tapo bestseleriu). Dėmesio reikalauja ir sportui skirtų drabužių linija „Fabletics“. O kur dar pagrindinis darbas – šiuo metu aktorė pristato tikrais įvykiais paremtą dramą „Marshall“. Taip, tai – taip pat drama: nors pelnytai tituluojama romantinių komedijų karaliene (ir kiekviena proga pabrėžia, kad šis žanras nėra pakankamai vertinamas), pastaruoju metu ji su malonumu imasi ir gerokai rimtesnių temų.

Friends who fly together...get bored and take selfies together... [email protected]

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Nereikia pamiršti ir to, kad Kate – vieniša mama, auginanti du sūnus: Ryderį (13), kurio tėtis – grupės „The Black Crowes“ dainininkas Chrisas Robinsonas (50), ir minėtą Binghamą, kurio susilaukė su kitu rokeriu – „Muse“ lyderiu Matthew Bellamy (39). Galbūt jais rūpintis padeda netoliese gyvenanti berniukų močiutė – aktorė Goldie Hawn (71)? „Patikėkite, mano mama tikrai nėra iš tų močiučių, kurioms galėtum paskambinti ir paprašyti, kad pasaugotų vaikus, – kvatoja Kate. – Juk ji nuolatos dirba. Tarkime, šiuo metu sėdi Indijoje, kur atstovauja savo fondui, o paskui lėks tvarkyti kitų reikalų.“

Be darbo nesėdi ir Kate tėvas – taip ji vadina ilgametį Goldie partnerį Kurtą Russellą (66), nes tikrasis gimdytojas – muzikantas Billas Hudsonas (68) – šeimą paliko, kai dukrai buvo vos vieni. Gal seneliai ir nepadeda auginti anūkų, tačiau iki šiol daro milžinišką įtaką pačios Kate gyvenimui. „Net neketinu slėpti – nepasitarusi su jais nepriimu nė vieno rimtesnio sprendimo“, – atvirauja aktorė. Žinoma, apie tai nė už ką nebūtų prasitarusi karjeros pradžioje, kai 2001-aisiais buvo nominuota „Oskarui“ už vaidmenį filme „Per žingsnį nuo šlovės“. „Nenorėjau būti pristatoma kaip jų atžala, bandžiau kone atsiriboti – troškau būti įdomi pati savaime, – sako Kate. – Tačiau dabar, kai nebeprivalau ko nors kam nors įrodinėti, kalbėti apie šeimą ir apie tai, kokie mes artimi, man yra labai malonu.“

Golden Slumbers #Fashion #MetBall2017 ????

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Kate didžiuojasi ir tuo, jog gyvena name, kuriame užaugo (jį iš tuometinių savininkų įsigijo 2006-aisiais), – gali ne vieną valandą pasakoti apie čia kadaise užsukusias įžymybes ir siautulingus vakarėlius: „Čia pabuvojo Warrenas Beatty, Sylvesteris Stallone, Meryl Streep, Michelle Pfeiffer... Buvome labai atvira šeima. Žinoma, kai buvau maža, nesupratau, tarp kokių žmonių leidžiu laiką, tačiau dabar prisiminus net gniaužia kvapą.“ Maža to, anot aktorės, šiame name, kurį Goldie kadaise pardavė, nes šeimai jis tapo per ankštas, vakarėlių dvasia pleveno ir praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, kai gyveno ankstesnis savininkas – režisierius Jamesas Whale’as. Tada čia mėgdavo laiką leisti ir aktorius Ronaldas Reaganas, kuris vėliau tapo JAV prezidentu... „Žinoma, mano tėvų vakarėliai prabanga toli gražu neprilygo Whale’o linksmybėms – jie niekada neturėjo daug pinigų. Tačiau tam, kad būtų linksma, daug pinigų juk ir nereikia“, – įsitikinusi Kate.

Prieš tapdama aktore, ji bandė rasti savo vietą muzikos pasaulyje. Nepavyko, bet meilė muzikai, akivaizdu, nedingo – tiek abiejų jos vaikų tėvai, su kuriais puikiai sutaria net po skyrybų, tiek dabartinis mylimasis Danny Fujikawa yra muzikantai. Tiesa, ji tikina apie dar vienas vedybas kol kas negalvojanti. Tačiau jei jos bus, Kate neketina praleisti progos surengti tikrai smagią šventę. „Aš esu iš tų, kurie tiki šventėmis“, – juokiasi.

Ir vis dėl to, ar ji iš tikrųjų jaučiasi tokia laiminga, kaip kartais atrodo žvelgiant iš šalies? „Tikrai ne, – vėl kvatoja. – Būčiau nesveika, jei visada jausčiausi laiminga. Tiesiog dievinu gyvenimą. Nors tikrai netrūksta tokių sunkių akimirkų, kai norėčiau prasmegti skradžiai žemę, stengiuosi apie tai visiems iš eilės nepasakoti. Juolab kad laikui bėgant atradau ne vieną būdą, kaip greičiau atgauti vidinę ramybę, – bent jau man labiausiai padeda sportas ir meditacija.“

Raudona Kate Hudson suknelė žavėjo renginio Los Andžele svečius (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau