K.Kerbedžio nuotykiai JAV ir Meksikoje: įspūdį palikusi Taylor Swift, pamilta vieta ir koncertai

Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.
Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-06 08:06
AA

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis dar rugsėjo pabaigoje išskrido už Atlanto. Po beveik mėnesį trukusių atostogų JAV ir Meksikoje, atlikėjas dalinasi savo įspūdžiais.

Jau ne pirmą kartą Kalifornijoje viešėjęs atlikėjas turi savo pamėgtas vietas, kurias su dideliu malonumu kaskart aplanko. Viena iš jų – Grifito observatorija, įsikūrusi ant Holivudo kalvos esančiame Grifito parke, nuo kurio atsiveria įspūdinga Los Andželo panorama, bei nuostabus vaizdas į Ramųjį vandenyną. Kita vieta, kurią visada aplanko atlikėjas – InterContinental viešbučio viršutiniame aukšte esantis restoranas ir apžvalgos aištelė. Tai aukščiausias vakarinės pakrantės pastatas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys saulėlydžio vaizdai. Kita privaloma stotelė – Holivudo šlovės alėja, kurioje įamžinti ir K.Kerbedžio mėgiamų atlikėjų vardai.

Kastyčio Kerbedžio atostogos JAV ir Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Be to, kaskart viešėdamas Los Andžele, atlikėjas visada aplanko ir San Diego: „Nežinau, kodėl, bet jaučiu ypatingą trauką šiam miestui“, – sako K.Kerbedis.

Dar būdamas Lietuvoje, K.Kerbedis jau žinojo, kad apsilankys keliuose ypatinguose koncertuose. „Iš Los Andželo nuvykome į šalia esančią Pasadeną, kurioje apsilankėme grupės Coldplay koncerte. Pats koncertas paliko tikrai įdomų įspūdį, o jau tos apyrankės!...“, – šypsosi Kastytis.

Kastyčio Kerbedžio atostogos JAV ir Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Po savaitės Los Andžele K.Kerbedis apsilankė atlikėjos PINK koncerte naujame „SoFi“ stadione, kuris pastatytas buvusioje Holivudo parko lenktynių trasos vietoje. „Tas koncertas – tikras kaskadininkų šou, bet tikrai įspūdingas“, – pasakoja Kastytis.

Dar viena vieta, kurioje apsilankė K.Kerbedis – Graumano kinų teatras (TCL Chinese Theatre). Tai kino teatro rūmai Holivude, kuriuose vyko popmuzikos žvaigždės Taylor Swift koncertinio filmo „Eras Tour“ premjera. „Niekada nemaniau, kad dokumentinis-muzikinis filmas man paliks tokį didelį įspūdį. Tiesiog aukščiausia klasė!“

Kastyčio Kerbedžio atostogos JAV ir Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Paskutinę atostogų savaitę žymusis atlikėjas praleido Meksikos paplūdimio kurorte Puerto Valjarta Ramiojo vandenyno pakrantėje. „Į Lietuvą grįžau pilnai pailsėjęs ir galiu 100 procentų kibti į darbus“.

O darbų laukia tikrai daug – įrašai studijoje, naujos programos sudarymas ir pasiruošimas koncertui „Visoms karalienėms!“, kuris vyks Žalgirio arenoje Moters dieną kovo 8-ąją.

„Programoje tikrai bus visi hitai, keletas visiškai naujų dainų ir bus netikėtumų, pavyzdžiui išduosiu truputį paslapties – noriu į koncertinę programą sugrąžinti man labai mielą dainą, kurios jau seniai nedainavau – „Vėjai keturi“, – paatviravo Kastytis Kerbedis.

Kastyčio Kerbedžio atostogos JAV ir Meksikoje (28 nuotr.)
+22