K.Krysko ir J.Milius prieš vestuves pasidalijo dviguba naujiena: „Tai – tik pradžia“

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Šaltinis: Žmonės
AA

Net dvi dainas pristatantys Karina Krysko ir Jeronimas Milius sako, kad jų gyvenime prasideda ne vienas naujas etapas.

Ketvirtadienį vestuves kelsiantys dainininkai tikina, kad malonūs artėjančios šventės rūpesčiai neužgožia intensyvios profesinės veiklos.

„Prieš pradėdami naują etapą savo asmeniniame gyvenime, pradedame ir savo solines karjeras“, – sako jie.

Karina Krysko gerbėjams pristato kūrinį „Aš dalis tavęs“, o Jeronimas Milius daugelį nustebins netikėtu skambesiu dainoje „Manyje“.

„Dainose labai ryškiai atsispindi dabartinė pilna šviesos, ramybės ir laimės mūsų vidinė būsena“, – sako abu.

Tiek K.Krysko, tiek J.Miliaus muzikinės karjeros klostėsi labai panašiai. Abu ilgą laiką buvo muzikos grupių vokalistais, daug vaidino miuzikluose, dalyvavo muzikiniuose projektuose. „Tačiau kaip solistai mes mažai ką nuveikėme. Turbūt visos kitos veiklos pasiglemžė tam skirtą laiką“, – sako Karina, prisipažinusi, kad visada norėjo turėti savo originalių dainų programą.

Panaši dainininkų muzikinė patirtis labai padeda motyvuoti vienas kitą siekti solinės karjeros. Jie pirmieji išklauso naujus įrašus ir išsako patarimus bei pastabas. „Bent jau man solinės dainos negimsta lengvai. Esu nuolatinėse stiliaus, skambesio paieškose. Eksperimentuoju. Ši daina tik pradžia. Kita gal bus kitokia, bet ji tikrai bus. Tikslas – turėti visą originalių dainų albumą. Pažadu, jis tikrai bus įvairus ir nenuspėjamas“, – sako J.Milius, kurio daina „Manyje“ daugeliui tikrai bus netikėta staigmena.

Karina sako, kad jai po visų karantininių suvaržymų labai norėjosi linksmos ir nerūpestingos dainos. „Štai atėjo vasara ir gyvenimas staiga išlaisvėjo. Daina labai pataikė ne tik į mano, bet ir į dabartinę daugumos nuotaiką“, – sako ji.

Karinos Krysko daina „Aš dalis tavęs“:

Jeronimo Miliaus daina „Manyje“:

Neseniai abu dainininkai pristatė ir bendrą dainą „Meile, lėk“, kuri gimė labai organiškai, tačiau jie nenori būti matomi tik kaip nedalomas vienetas. „Nesakome, kad niekada nedainuosime drauge, bet scenoje norėtųsi turėti ir po atskirą kelią “, – šypsosi jie.

Vis dėlto didžiulė patirtis ir išskirtiniai tiek vieno, tiek kito gebėjimai miuziklo scenoje juos nuolat suveda į duetą. Abu prasitaria, kad ir karantino metu nesėdėjo rankų sudėję, o dalyvavo naujo didelio biudžeto lietuviško miuziklo kūrybos procese.

„Negaliu išduoti pavadinimo, bet šis miuziklas dar niekada Lietuvoje nebuvo pastatytas. Tai labai didelis projektas, kuris vystomas jau dvejus metus. Tikrai laukia įspūdingas reginys“, – sako J.Milius.

 

Dainininkė Karina Krysko (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau