K.Middleton brolį Jamesą nuo depresijos gydo bitės: „Kai jas girdžiu – nerimą keliančios mintys išnyksta“

Jamesas Middletonas / Socialinių tinklų nuotr.
Jamesas Middletonas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-03 17:09
AA

Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton (38) brolis Jamesas Middletonas (33) jau kurį laiką kovoja su depresija ir nebijo apie tai kalbėti viešai. Pokalbio metu su portalu „Daily Mail“ Jamesas atskleidė, kad šiuo metu jis jaučiasi kur kas geriau ir dėkojo šeimai, kuri prieš dešimt metų jam padovanojo ypatingą dovaną, padedančią kovoje su psichologiniais sunkumais.

Beveik prieš dešimtmetį, kuomet Jamesui Middletonui suėjo 24-eji, sesuo Kate Middleton su šeima jam padovanojo 1000 bičių.

„Aš visada svajojau apie bites ir labai norėjau jas auginti. 2011 m., kuomet man suėjo 24-eri, šis noras tapo realybe. Tada mano šeima, mama, tėtis ir seserys Kate su Pippa, įteikė man fantastiškiausią gimtadienio dovaną“, – teigė Jamesas.

K.Middleton brolis pasakojo apie tai, kaip bitės jam padeda kovoti su depresija. Vyras teigė, kad atrastas bitininkystės amatas jam leidžia užsimiršti apie visas problemas ir emocinius sunkumus.

„Kai būnu su savo bitėmis, atrodo, tarsi kas nors paspaustų „nutildymo mygtuką“. Kai jas girdžiu – nerimą keliančios mintys išnyksta“.

Vyras teigė, kad nuo to laiko jis itin pamilo bites ir šiuo metu gali pasigirti gausia bičių kolonija: „Dabar turiu beveik pusę milijono bičių, kurios gyvena aštuoniuose aviliuose. Jas laikau mūsų šeimos pievose, „Bucklebury“ dvare, Berkšire. Čia praleidžiu daug džiaugsmingų valandų“, – pasakojo jis.

Jamesas Middletonas / Socialinių tinklų nuotr.

Jamesas Middletonas yra žinomas, kaip gyvūnų mylėtojas. Jis ne kartą yra pasisakęs apie ypatingą ryšį su šunimis. Vyras teigė, kad šie gyvūnai taip pat gali padėti žmonėms susidoroti su psichologinėmis sveikatos problemomis.

„Kartais man lengviau kalbėtis su šunimis, nei su žmonėmis“, – viename interviu teigė Jamesas.

Primename, kad 2019 m. pradžioje vyras prisipažino kenčiantis nuo klinikinės depresijos. Tuomet naujienų portalas DailyMail citavo Jamesą: „Aš negalėjau bendrauti netgi su tais, kuriuos myliu: šeima ir artimiausiais draugais. Žinojau, kad gyvenu puikų gyvenimą ir neturiu kuo skųstis, tačiau tai neapsaugo nuo depresijos. Sunku žodžiais nusakyti, kokia tai būsena. Galima sakyti, kad tai didžiulis liūdesys."

Jamesas Middletonas su augintiniais/ Socialinių tinklų nuotr.

Pasak Jameso, jam buvo itin sunku. Vyras galvojo netgi apie rankos pakėlimą prieš save. Tačiau šių minčių jam padėjo atsikratyti jo augintiniai ir gamta. Jis valandų valandas klajodavo vienas su šunimis ir stengdavosi susitvarkyti su savo mintimis.

J.Middletonas tuomet tikino, kad susigrumti su liga paskatino jo sesuo Kate, jos vyras Williamas bei princas Harry, kurie pastaruoju metu daug dėmesio skiria kovai su psichikos ligomis.

Jamesas Middletonas (7 nuotr.)
+1