K.Radžiukynaitė-KaYra atskleidė, ko iki šiol apie ją nežinojo mama: „Gal nuskambėjo nelabai gerai“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis
Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2021-12-19 14:38
AA

Dainininkei Kristinai Radžiukynaitei-KaYrai muzika – vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų. Galbūt todėl atlikėja dainos premjerą prilygina savo gimtadieniui, o būtent per šią šventę su mylimais žmonėmis vyksta itin atviri pokalbiai. Tiesa, šįkart KaYra papasakojo apie dalykus, kurie teikia džiaugsmą bei išdavė paslaptį, ko iki šiol apie Kristiną nežinojo jos mama.

Naujausia Kristinos Radžiukynaitės-KaYros daina yra įkvėpta skaudžios istorijos, nutikusios paauglystėje, kai jos artimas draugas nusprendė išeiti iš šio gyvenimo savo noru.

Kristina teigia, kad visada yra būdų ir priemonių, kurie padės žmogui sunkiu laikotarpiu. Vieną iš jų ji įvardijo muziką, todėl pati visada stengiasi kurti tai, kas žmonėms sukelia malonius jausmus.

Kitą būdą suradome kartu su Kristina 15min studijoje – ant popieriaus lapo užrašyti dalykus, kurie teikia džiaugsmą, kad, liūdesio debesiui užplaukus, būtų nuo ko atsispirti.

Pats pirmasis dalykas, kurį atlikėja užrašė, buvo močiutės cepelinai: „Čia yra dalykas, kuris net ir pačią juodžiausią dieną mane nudžiugintų. Apskritai, tarp maisto ir laimės dėčiau lygybės ženklą.“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Pauliaus Butkaus nuotr.

Antras pašnekovę džiuginantis dalykas buvo meilė. Ji teigė, kad jeigu į viską gyvenime žiūrėsime su meile, būsime šimtą kartų laimingesni.

Ant trečio popieriaus lapo dainininkė iš pradžių užrašė žodį „šeima“, o vėliau dar pridėjo ir „gyvūnai“.

„Man asmeniškai gyvūnai suteikia labai daug laimės. Aš kiekvieną vakarą nueinu miegoti, žiūrėdama vaizdo įrašus apie gyvūnus, – pasakojo ji, papildydama, kad labiausiai jai patinka šunys. – O kalbant apie šeimą – aš gyvenime stengiuosi dėl šeimos, nes ji daug atidavė, kad galėčiau siekti savo tikslų.“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su augintiniu Bachu

Nors laimės sąrašas galėjo tęstis iki begalybės, tačiau laidoje laukė dar viena staigmena – Kristinos geros draugės Vilijos Dailydaitės klausimas, kuris išmušė pašnekovę iš vėžių.

„Labas, Kristina. Nustebai? Neabejoju. Smagiausi mūsų susitikimai ir atviriausi pokalbiai dažniausiai vyksta kažkur jaukiai įsitaisius ant sofos. Išduosiu, jog mūsų draugų kompanijos pats mylimiausias žaidimas yra Tiesa-Drąsa. Kad tu esi drąsi, mes jau tuo įsitikinome, nes ne kiekvienas sugebėtų majonezą paversti veido kauke. Bet šįkart papasakok, paatvirauk, kokio dalyko apie tave nežino tavo mama ir tu dėl to džiaugiesi?“ – klausė Kristinos draugė Vilija.

Pašnekovė kurį laiką galvojo, ką gi į šį klausimą atsakyti, tačiau galiausiai išsidavė: „Mano mama nežino, kad, kai man buvo 16-ka metų, nakvojau visai ne pas draugę Audingą, o „Radisson Blu“ viešbutyje. Su draugais. Nuskambėjo gal nelabai gerai.“ Ką jie ten veikė ir kodėl, atlikėja nekomentavo. „Daugiau nepasakosiu. Pakalbėsim, mama, dar apie tai“, – nusijuokė ji.

Ką dar pasakojo Kristina Radžiukynaitė-KaYra, galite išgirsti čia: