Ką 2018-ieji žada Avinams, Jaučiams, Dvyniams ir Vėžiams (1)

2018-ieji – Geltonojo Žemės šuns metai / Shutterstock nuotr.
AA

Skaitykite prognozę, kokie Geltonojo Žemės šuns metai bus pirmiesiems keturiems Zodiako ženklams, kaip jiems pritraukti sėkmę ir išvengti negandų.

Avinas

Šuns metai jums bus audringi ir prieštaringi – gali atnešti tiek didelių perspektyvų, tiek pagundų bei išbandymų.

Avinams Šuns metai jums bus audringi ir prieštaringi – gali atnešti tiek didelių perspektyvų, tiek pagundų bei išbandymų.

Norite to ar ne, būkite pasirengę neišvengiamoms permainoms, vidinei transformacijai. O ji bus susijusis su stambiu verslu, gamyba, investicijomis, taip pat darbu jėgos struktūrose. Tuomet lengviau susidorosite su iškilusiais sunkumais, problemomis. Jei nesigilinsite, ką svarbu keisti gyvenime, nemalonios situacijos užgrius it sniego lavina. Stenkitės pajusti, kas kelia nepasitenkinimą – gal tai, ką darote, dirbate ir reikia keisti darbo vietą, pobūdį. O gal kažkas netenkina santykiuose.

Nors šiais metais kaip niekada kils noras rizikuoti, būsite pagauti azarto, vis dėlto neskubėkite priimti skubotų sprendimų. Nepasiduokite ir galimoms baimėms, kurių taip pat nestigs.

2018 metais svarbu apdairiau elgtis su finansais. Neišlaidaukite, nesusigundykite kreditais ne pagal galimybes, nepradėkite verslo, kuriam nesate pasirengę.

Jums geresnis periodas prasidės nuo lapkričio. Tuomet fortūna atsiųs jums palankių situacijų sprendžiant profesinius, karjeros reikalus, užmezgant naudingus ryšius su užsieniu.

Šiais metais daugiau dėmesio skirkite šeimai, namams. Tuomet čia rasite palaikymą ir atgaivą. Meilei sėkmingiausia bus metų pabaiga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida Skaisgirė: „Mielai dovanoju savo pagamintas dovanas“

2018-ieji – Geltonojo Žemės šuns metai / Fotolia nuotr.

Jautis

Jums šie metai įsimintini. Jupiteris, sėkmės planeta, didžiąją metų dalį svečiuosis Skorpiono ženkle. Šios energijos suteiks galimybių sustiprinti savo pozicijas, įgyti populiarumo. Tačiau labai svarbu pasirūpinti nauju, tinkamu įvaizdžiu. Tai bus tarsi sėkmės garantas. Jei to sieksite, lengvai seksis pelnyti aplinkinių dėmesį, pripažinimą, užmegzti naujus santykius tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe, versle. Ypač aktuali taps partnerystės sritis. Vieniši šio ženklo atstovai turėtų surasti antrąją pusę.

Tiesa, stipri Jupiterio energija taip pat gali atnešti ne tik sėkmę, bet ir nesutarimų. Todėl labai svarbu nekonfliktuoti, tačiau taip pat neleisti, kad kas nors užliptų jums ant sprando, apsiginti. Šiais metais galite pritraukti ne tik jums tinkamus, bet ir per stiprius partnerius ar net savo priešus. Nepasiduokite gobšumui ir puikybei, o tokių pagundų bus.

Jei įvertinsite savo galimybes, viską gerai pasversite, šie metai bus tinkamai ir pasirašyti svarbias sutartis, ir kurti šeimą. Pervertinę jėgas ar neišmintingai veikdami, priešingai, galite įsivelti į konfliktus, teisminius procesus, skandalus.

Nuo antros lapkričio dekados būkite itin apdairūs tvarkydami reikalus, susijusius su kreditais, finansais – galimos klaidos.

Dvyniai

Šuns metais aktualiausia taps karjeros sritis. Galite drąsiai siekti aukštesnio posto, didesnio atlyginimo ar ieškoti naujos veiklos, darbo, kur įvertintų jūsų gebėjimus, kur jaustumėtės svarbūs ir reikalingi. Tačiau sėkmė šypsosis ir galimybės atsivers tik tiems Dvyniams, kurie įdės pastangų, veiks kryptingai ir profesionaliai, netinginiaus ir nešvaistys laiko tuščiai aušindami burną. Vis dėlto būkite pasirengę ir stipriai konkurencijai, kurią teks atremti.

2018-aisiais vertėtų būti atsargesniems imant paskolas, investuojant. Protingiausia būtų nesiskolinti pinigų, nes jums svarbu sukaupti santaupų, kurios labai pravers kitais metais. Tad nors pavyks neblogai uždirbti, stenkitės apriboti poreikius.

Daugiau dėmesio skirkite bendravimui, naujiems ryšiams užmegzti, saviraiškai, visapusiškam tobulėjimui, sveikatai, o ypač išvaizdai. Jums tai be galo svarbu, nes būtent lankantis kultūriniuose renginiuose, sukūrus tinkamą įvaizdį, atradus pomėgį, atsivers ir naujų galimybių, prasiplės jums naudingų žmonių ratas.

Nuo rugsėjo trečios dekados lengvai pavyks pagerinti buitį, o nuo lapkričio trečios dekados prasidės puikus metas meilei, partnerystei. Tapsite pastebimi ir populiarūs.

Šiais metais Vėžiai bus fortūnos numylėtiniai, nes juos globos Jupiteris – sėkmės planeta.

Vėžys

Šiais metais būsite fortūnos numylėtiniai, nes jus globos Jupiteris – sėkmės planeta. Seksis tiek karjeros, tiek verslo, tiek meilės reikalai. Šuns metais svarbiausia imtis to veiklos, kurioje galėtumėte išreikšti kūrybišką prigimtį. Metas kelti sparnus, net keisti darbą. Pavyzdžiui, pomėgis gali tapti jūsų sėkmės koziriu – atverti naujų galimybių, perspektyvų, padėti išgarsėti.

Pirmoje metų pusėje fortūna labiau reikšis asmeniniame gyvenime. Ji lydės ieškančius tikros meilės, svajojančius apie šeimos pagausėjimą. Jeigu skirsite laiko poilsiui, atrasite tai, dėl ko verta gyventi, į jūsų gyvenimą sugrįš džiaugsmas, finansinė gerovė. Šiais metais Vėžiai turi dalytis ir duoti kitiems, vadovautis intuicija, gerbti kitus, tuomet sulauksite visko, apie ką svajojote.

Šuns metais būkite atsargesni rinkdamiesi tiek gyvenimo, tiek darbo partnerius. Čia laukia ir naujų galimybių, ir pavojų. Pirmoje metų pusėje nesivelkite į avantiūras, abejotinus santykius, nesiimkite projektų, kurie ne jūsų jėgoms. Ieškantiems naujų galimybių karjeros, verslo srityje, sėkmingas periodas prasidės nuo rugsėjo ir tęsis beveik visus metus. Nuo lapkričio antros dekados laukia pats darbymetis. Išmintingai, kryptingai veikdami, išsireikalausite tai, kas jums priklauso. Tik neužsikraukite per daug ant savo pečių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tylos terapija. Kuo ji naudinga šiame skubančiame pasaulyje?

Skaitykite daugiau