Ką 2018-ieji žada Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams (2)

2018-ieji / Shutterstock nuotr.
AA

Skaitykite prognozę, kokie Geltonojo Žemės šuns metai bus Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams, kaip jiems pritraukti sėkmę ir išvengti negandų.

Liūtas

Liūto ženklu didžiąją metų dalį judės Karminis Mėnulio mazgas Rachu. Tad nenustebkite, kad nuolat susidursite su iššūkiais, išbandymais, kurie skatins tobulėti, keistis.

Liūto ženklu didžiąją metų dalį judės Karminis Mėnulio mazgas Rachu. Tad nenustebkite, kad nuolat susidursite su iššūkiais, išbandymais, kurie skatins tobulėti, keistis.

Skirkite laiko sau, stenkitės kitaip pažvelgti į gyvenimą, profesinę veiklą ir santykius. Jeigu tik panorėsite, būsite atviri pokyčiams, neapsiribosite tik buitimi, daiktais, šabloniniu požiūriu, šiais metais galite pritraukti įdomių žmonių. O gyvenimas taps prasmingesnis.

Didžiausią dėmesį šiemet skirkite asmeniniam gyvenimui. Svarbiausi įvykiai suksis srityse, susijusiose su gimine, nekilnojamuoju turtu ir namais. Galbūt atsiras galimybių pagerinti gyvenimo sąlygas, o vienišiams sukurti šeimą. Tačiau nenerkite stačia galva. Bet kokį sprendimą gerai įvertinkite, nes turintiems karminių skolų šiose srityse, santykiuose, gali išlįsti į paviršių susitelkusios problemos.

Nesusipratimų ir konfliktų lengvai gali kilti ir darbe. Ypač atidžiai tvarkykite dokumentus. 2018-aisiais labiau puoselėkite sveikatą, nepersitempkite. Šiemet jautri vieta bus sąnariai, stuburas, kaulai, oda, plaukai ir dantys.

Nuo lapkričio trečios dekados prasidės jums sėkmingesnis periodas – grįš pasitikėjimas savimi, žavesys, nusišypsos fortūna kūryboje ir meilėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką 2018-ieji žada Avinams, Jaučiams, Dvyniams ir Vėžiams (1)

Mergelė

Šiais metais jūs būsite tarp tų Zodiako ženklų, kuriuos lydės sėkmė. Didžiąją metų dalį Jupiteris jums suteiks naujų galimybių srityse, susijusiose su tarpininkavimu, mokslais, amatais, žiniasklaida, švietimu, transportu, chemija, farmacija, psichologija, statyba, darbu jėgos struktūrose, pramone. Tiesa, kad fortūna būtų palanki, reikėtų tobulintis profesinėje srityje, kuo daugiau bendrauti, domėtis tuo, kas vyksta. Netolimos kelionės, susirašinėjimai, susitikimai atneš nemažai naudos.

Geriausiai Šuns metais seksis tiems, kurie yra racionalūs, moka blaiviai vertinti situaciją, orientuojasi mokesčių sistemoje, išmano įstatymus, finansus. Aplaidumas ar klaidos darbo srityje, jei jų darysite, bus ypač greitai pastebimos, stabdomos. Nevertėtų sau leisti familiarumo su kolegomis, verslo partneriais – darbo santykiuose išsaugokite santūrumą.

Na, o meilės srityje viskas klostysis kiek sudėtingiau. Tam skirkite daugiau dėmesio. Jei su partneriu jus sieja stiprus ryšys, santykiai išsigrynins bei sustiprės. Paviršutiniški arba per daug savanaudiški, greičiausiai nutrūks. Ypač atsargiai užmegzkite naujas pažintis, pasigilinkite, koks tai žmogus, nes galite nudegti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, leiskite su jais kartu laisvalaikį.

Svarstyklės

Šiemet jus lydės sėkmė finansų srityje. Jeigu veiksite sumaniai, gerai atliksite darbus, sulauksite pelnyto atlygio. Piniginiai reikalai džiugins.

Svarstykles šiemet lydės sėkmė finansų srityje. Jeigu veiksite sumaniai, gerai atliksite darbus, sulauksite pelnyto atlygio. Piniginiai reikalai džiugins.

Šuns metai taip pat palankūs pertvarkyti, atnaujinti namus – sukurti daugiau komforto, jaukumo. Jupiteris skleis stiprias energijas, todėl tvarkyti materialius reikalus bus lengva. O įsigyti daiktai džiugins ilgai, bus naudingi ir praktiški.

Nepatingėkite ir investuokite į savo išvaizdą, sveikatą. Jums tai visokeriopos materialios jėgos kaupimo metai.

Šiemet taip pat reikėtų skirti daugiau dėmesio šeimai, namams, giminei. Iki rugpjūčio 6 dienos šią sritį veiks Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Nerizikuokite nekilnojamuoju turtu (ypač jei jis vienintelis) – neįkeiskite, neįsiskolinkite. Šioje srityje galimi praradimai, ypač tai susiję su senais žmonėmis. Pasistenkite išvengti ilgalaikių konfliktų, atšiaurumo santykiuose, tačiau neleiskite ir savęs išnaudoti.

Ypač svarbi, skatinanti jūsų tobulėjimą, vystymąsi bus sritis, susijusi su draugais, kolektyvine veikla. Tiesa, tuomet, jei ji bus prasminga. Tai atvers naujų galimybių. Todėl labai svarbu šiemet protingai pasirinkti tiek veiklą, tiek projektus, tiek žmones, kurie jus sups.

Nuo lapkričio trečios dekados prasidės sėkmingesnis, dinamiškesnis metas – sėkmė ateis per bendravimą, keliones ir ryšius su užsieniu.

Skorpionas

Šuns metais būsite tarp išrinktųjų, lydės sėkmė. Didžiąją metų dalį jūsų ženkle viešintis Jupiteris atneš naujų galimybių. Trykšite energija, būsite aktyvūs, populiarūs. Lengvai sustiprinsite autoritetą. Tai – jūsų iniciatyvų, svarbių darbų pradžios bei asmenybės atsinaujinimo metas.

Jeigu norite, kad fortūna būtų palanki, šiais metais svarbu nepasiduoti puikybei, nepervertinti savo jėgų ir neužsikrauti pernelyg daug darbų.

Jeigu Skorpionai nori, kad fortūna būtų palanki, šiais metais svarbu nepasiduoti puikybei, nepervertinti savo jėgų ir neužsikrauti pernelyg daug darbų.

O labiausiai – neišlaidauti. O tokių pagundų kils. Taip pat reikėtų atsargiau tvarkyti dokumentus, ypač susijusius su mokesčiais. Būkite diplomatiški, geranoriški, neskleiskite paskalų. Įsižiebusio konflikto ar kilusių problemų dėl dokumentuose įveltos klaidos šleifas drieksis ilgai.

Šiais metais stenkitės išsikelti aiškius tikslus, juos išgryninti. Jeigu jie atitiks jūsų galimybes ir poreikius, galite daug pasiekti.

Būkite atidūs, rūpestingi tam, kas vyksta šeimoje, giminėje. Šioje srityje stipriau reikšis karminio apribojimo procesai. Jeigu su artimaisiais sieja nuoširdūs ryšiai, supratimas, meilė, šeimoje padėtis stabilizuosis. Priešingu atveju santykiai gali imti byrėti ar net visai iširti.

Dar viena sritis, kuri šiemet jums labai gera, tai tolimos kelionės, ryšiai su užsieniu ar administravimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida Genytė: „Jau dešimt metų turiu vieną tikslą, gal šįkart pavyks įgyvendinti“

Skaitykite daugiau