Ką 2018-ieji žada Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims (3)

2018-ieji  / Shutterstock nuotr.
2018-ieji / Shutterstock nuotr.
2018-01-04 15:00
AA

Skaitykite prognozę, kokie Geltonojo Žemės šuns metai bus Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims, kaip jiems pritraukti sėkmę ir išvengti negandų.

Šaulys

2018-ieji skirti užbaigti darbus, sudėlioti taškus ant „i“ – baigiasi dvylikos metų ciklas, susijęs su Jupiterio judėjimu.

Šauliams 2018-ieji skirti užbaigti darbus, sudėlioti taškus ant „i“ – baigiasi dvylikos metų ciklas, susijęs su Jupiterio judėjimu.

Dėl to galite jausti nepasitenkinimą tuo, ką darėte anksčiau. Ir nenuostabu – iki lapkričio antros dekados vertėtų labiau atkreipti dėmesį į tai, ko reikia atsisakyti, kas trukdo judėti į priekį. Tuomet, Jupiteriui perėjus į Šaulio ženklą, atsigausite, atsivers naujų galimybių. Prasidės jūsų naujo dvylikos metų ciklo pradžia.

Šiemet reikėtų ypač atsargiai elgtis su finansais, nes šioje srityje vyks išsigryninimas, teks atiduoti karmines skolas. Stenkitės būti taupūs, praktiški, nevergauti įgeidžiams. Kitais metais pinigų prireiks naujoms idėjoms, planams įgyvendinti.

Šuns metais sėkmė lydės srityse, susijusiose su aukštuoju mokslu, užsieniu, tolimomis kelionėmis, administravimu, pramogų verslu, sportu, vaikų ugdymu. Atidžiai atsirinkite jums tinkamiausią. Bendraujant praverstų santūrumas. Saugokite reputaciją, nesielkite lengvabūdiškai, nelaidykite neapgalvotų replikų socialiniuose tinkluose, nes galite sulaukti aštrios kritikos. Viena iš jūsų užduočių – išgryninti mintis ir kalbą.

Ypač atsargūs būkite prie vairo, nes padidės pavojų rizika. Metų pabaigoje išgryninkite tikslus, kad nereikėtų gręžiotis atgal ir turėtumėte laiko juos įgyvendinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką 2018-ieji žada Avinams, Jaučiams, Dvyniams ir Vėžiams (1)

Ožiaragis

Šiemet jūsų ženklu visus metus judės Saturnas, kuris jums bus palankus. Tačiau taip pat nuo metų pradžios iki rugpjūčio 6 dienos Ožiaragio ženklu judės ir Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Jis kaišios pagalius į sėkmės ratus. Nesistebėkite, jei kartais jausitės it bėgdami su kliūtimis: sėkmė, nesėkmė... Atsivers ir naujų galimybių, o tuo pačiu kils ir sunkumų, pagundų. Neišvengsite niūrių nuotaikų, gali apnikti nepasitikėjimas savo jėgomis, kilti problemų dėl senyvo amžiaus žmonių, palikimo, santykių šeimoje. Stenkitės išgryninti santykius, neleiskite, kad jumis kiti manipuliuotų.

Juodojo Mėnulio poveikis pasireikš tokiu stiprumu, kiek turite sukaupę blogos karmos. Vieniems jo įtaka jausis gana stipriai, kitiems atrodys vos švelnus pakutenimas. Geriausiu atveju jūsų ženklu judėdamas Saturnas padės sustiprėti, stabilizuotis, surimtėti, prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Taip pat gali išryškėti problemų, susijusių su kaulais, sąnariais, stuburu, oda, dantimis. Labiau pasirūpinkite sveikata.

Šiais metais ypač atsargiai elkitės su finansais – nepalanku investuoti, imti didelių kreditų.

Nuo rugpjūčio 6 dienos, Lilit perėjus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, įtampa, niūrumas nuslūgs, rečiau susidursite su nesusipratimais ar nesėkmėmis, pajusite pozityviąją Saturno jėgos pusę – stabilumą, tvirtumą, ramybę.

Vandenis

Šiais metais naujų galimybių atsivers karjeros srityje. Galite išgarsėti, užimti aukštą postą.

Vandeniams šiais metais naujų galimybių atsivers karjeros srityje. Gali išgarsėti, užimti aukštą postą.

Tiesa, ant lėkštutės niekas nieko neatneš. Sėkmė bus jūsų pusėje, jei išsikelsite aiškius tikslus, jų sieksite įvertinę savo galimybes bei jėgas. Taip pat jei elgsitės drąsiai ir nebijosite protingai rizikuoti, būsite atsakingi ir susitelkę, gerai sutarsite su vadovybe.

Kita vertus, didžiąją metų dalį Vandenio ženklu keliaujantis Karminis Mėnulio mazgas Ketu formuos karminio apsivalymo situacijas. 2018-ieji jums – ir karminių skolų atpirkimo metas. Jei išmintingai reaguosite ir spręsite iškilusias problemas, susidariusias situacijas, nesielgsite lengvabūdiškai, neprovokuokite likimo ir aplinkinių, tos pamokos nebus skaudžios. Jūsų koziris – kuklumas, santūrumas, gebėjimas išgirsti kritiką.

Perspektyviausia šiemet bus meilės ir partnerystės (tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime) sritys. Svarbu pasirūpinti tinkamu įvaizdžiu, mokėti prisiderinti prie partnerių. Pasistenkite, kad jūsų gyvenime liktų vietos žaismei, poilsiui, džiaugsmui, kūrybai, meilei, pomėgiams. Jei neužsidarysite tarp keturių sienų, likimas pažers ir naujų pažinčių, ir romantiškų meilės nuotykių.

Žuvys

Nors metai bus margi it velykinis kiaušinis, tačiau jie suteiks jums daugiau galimybių nei kitiems Zodiako ženklams.

Nors Žuvims metai bus margi it velykinis kiaušinis, tačiau jie suteiks jums daugiau galimybių nei kitiems Zodiako ženklams.

Tai, kas anksčiau nesisekė, šiemet pagaliau pavyks. Visgi reikės kryptingos drąsos ir iniciatyvos, darbštumo, pozityvumo. Didžiąją metų dalį Jupiteris šiemet jums bus dosnus, atvers perspektyvų iškilti visuomenėje, suspindėti visu ryškumu, įgyti autoriteto. Lydės sėkmė tolimose kelionėse, administracinėje veikloje, dvasinio tobulėjimo praktikose, psichologijos, leidybos, netradicinės medicinos srityje. Tai puikūs metai tobulėti, bendrauti, užmegzti ryšius su gerbiamais, autoritetingais žmonėmis. Labai svarbu šiemet atsinaujinti, patobulėti profesinėje veikloje, ją moderniai pristatyti.

Sėkminga bus įvairi veikla, susijusi su užsieniu. Vis dėlto planuodami kelionę įsiklausykite į savo intuiciją, ar tikrai to reikia, ar toje šalyje nevyksta karinių ar politinių neramumų, ar nenusimato gamtos kataklizmų.

Nors metai jums daug žadantys, svarbu nepervargti, antraip ims kamuoti nervų sistemos sutrikimai, odos problemos, net gali išsivystyti alergija.

Kiek sudėtingesni gali būti darbo santykiai. Čia svarbu nesivelti į abejotinus pasiūlymus, ypač jei tam nesate pasirengę. Antraip kolektyvo ar draugų problemos gali užgulti ir jūsų pečius.

Pirmoje metų pusėje jus maloniai gali nustebinti sėkmė meilės reikaluose, kūryboje. Palanku pradėti vaikelį, užsiimti nauja, džiuginančia veikla.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2017-ųjų skandalai: nuo piliečiais tapusių robotų iki ne laiku leptelėtų frazių