Ką Kalėdoms dovanoti Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims (3)

Pakuojamos dovanos. / Fotolia nuotr.
Pakuojamos dovanos. / Fotolia nuotr.
2017-12-13 12:00
AA

Ar jau nusprendėte, ką dovanosite kolegai, draugui ar giminaičiui? Žmonėms, kurių gerai nepažįstate ir nežinote, kas juos pradžiugintų. Jei idėjų vis dar trūksta, pamėginkite dovaną išrinkti pagal Zodiako ženklą. Patariame, ką įteikti dovanų Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims.

Šaulys

Nuotykius ir pramogas mėgstančiam Šauliui nesumanykite dovanoti ramios, nuobodžios dovanos.

Nuotykius ir pramogas mėgstančiam Šauliui nesumanykite dovanoti ramios, nuobodžios dovanos.

Jie vertina originalumą. Labai apsidžiaugs tiek ekstremalia, aktyvia pramoga, tiek bilietu į mėgstamos grupės koncertą ar spektaklį, tiek abonementu į sporto klubą.

Keliones dievinančiam Šauliui įtiksite po egle padėję ir kelioninį krepšį, sporto prekę, tarkime, slides, pačiūžas, meškerę. Moterys mėgsta parfumeriją, juvelyrinius drbinius, kvepalus. Tiks ir prabangus laikrodis, aksesuarai, antikvariniai daiktai. Dovaną rinkite pagal pomėgius. Jeigu jūsų draugas ar giminaitis Šaulys tapo, padovanokite molbertą ir pan.

Šaulys labiausiai džiaugiasi netikėtomis dovanomis, tad dovanas pakuokite taip, kad negalėtų jos iškart pamatyti. Jeigu įdėsite kelias dėžutes vieną į kitą, vien jas išpakuoti bus tikras malonumas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką Kalėdoms dovanoti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams (2)

Pirštinės ir dovana. / Fotolia nuotr.

Ožiaragis

Taupiam ir žemiškam Ožiaragiui dovanokite praktiškas ir prabangias dovanas. O jam visada visko reikia, nes, jo devizas – „man reikia“, „aš noriu“. Tad šio ženklo žmonės viską kaupia, neša į namus.

Neapsiriksite padovanoję kažką naudingo, ką galėtų panaudoti laisvalaikiui ar pritaikyti buityje. Neužpyks gavęs ir puodų rinkinį, plaktuvą, originalų šviestuvą, kūno priežiūros rinkinį, net plaukų džiovintuvą. Labai apsidžiaugs grožio ir SPA procedūromis, prabangia vakariene restorane, gražiu nuotraukų rėmeliu ar albumu, į kurį galės sudėti šeimos nuotraukas. Taip pat jam patiks ir nauja piniginė (tik nedovanokite tuščios, būtinai įdėkite kelias kupiūras), staltiesė, žvakidė, interjero puošmenos, parfumerijos ar drabužių parduotuvės, knygyno dovanų kuponas.

Vandenis

Savitą požiūrį į viską turintys Vandeniai yra nepastovūs, maištingos ir nepriklausomos sielos. Gyvena savo fantazijų susikurtame pasaulyje. Kitiems atrodo tikri keistuoliai, kartais dirbantys iki nukritimo, o kartais, kai nori atsipalaiduoti, – šėlstantys iki paryčių.

Kadangi Vandenis – individualistas, truputį paslaptingas, rinkite individualią ir originalią dovaną. Jam patiks tokia, kokios niekas neturi: vardinis puodelis (išgraviruokite jo vardą), vienetinis rankų darbo papuošalas.

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta aktyvias pramogas, sportuoti, tad nudžiuginsite padovanoję smagią atrakciją, išvyką, sporto prekę. Apsidžiaugs radęs po eglute ir mobilųjį telefoną, kvepalus, kūno ir veido priežiūros priemonių, netgi buitinį ar elektros prietaisą, ausinukus ar įdomią knygą.

Žuvys

Jautruolėms Žuvims parinkti dovaną nėra lengva. Ieškokite arba labai praktiškos, arba suvirpinančios sielą – romantiškos.

Jautruolėms Žuvims parinkti dovaną nėra lengva. Ieškokite arba labai praktiškos, arba suvirpinančios sielą – romantiškos.

Žuvys iš prigimties yra artistiškos, lakios vaizduotės, jautrios ir jausmingos asmenybės. Jeigu domisi ezoteriniais dalykais, apsidžiaugs gavusios ezoterinės literatūros ar dovanų kuponą į kokį nors dvasinės praktikos užsiėmimą. Žuvims taip pat tinka dovanoti fotoapoaratą, grotuvą, geros kokybės chalatą, parfumerijos ar kosmetikos rinkinį.

Žuvys mėgsta vandens pramogas, tad neabejokite, kad jas nustebinsite pirčių komplekso dovanų kuponu ar pirties reikmenimis. Beje, naujovės Žuvų nedžiugina, šio ženklo žmonės yra tikri konservatoriai, tad jei nenorite, kad jūsų dovaną nugrūstų giliai į stalčių, nesinerkite iš kailio ieškodami jiems ko nors neįprasta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką Kalėdoms dovanoti Avinams, Jaučiams, Dvyniams ir Vėžiams? (1)