Ką mėgstama kava atskleidžia apie jūsų charakterį?

Kava / Fotolia nuotr.
Kava / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-09-25 07:00
AA

Kasdien pasaulyje išgeriama milijonai kavos puodelių, tarkime, vien tik Didžiojoje Britanijoje net 70 milijonų...

Nieko keista, kad kavos pramonė ant bangos! Psichologas Ramani Durvasula nusprendė panagrinėti, ką geriamos kavos rūšys gali atskleisti apie žmogaus būdo ypatybes, juk, pavyzdžiui, vienas mūsų geria tik juodą kavą, o kai kurie neįsivaizduoja jos be grietinėlės ar pieno putos…

Minėtasis psichologas į pagalbą pasitelkė net 1 000 kavos mėgėjų, kad atskleistų, kaip tarpusavyje susiję kava ir tokie būdo bruožai kaip uždarumas, atvirumas, kantrybė, perfekcionizmas, nuoširdumas, jausmingumas, socialinis drąsumas, atsargumas ir pan.

♦ Taigi juodos kavos mėgėjai, pasirodo, yra itin racionalūs, nekenčia nesaikingumo bet kurioje gyvenimo srityje, taip pat gali būti nekantrūs, įžūlūs, nemėgstantys permainų.

♦ Dievinantys latę mėgsta patikti kitiems, suteikti aplinkiniams malonumo, bet jie pernelyg įsitempę, nes nuolat rūpinasi, ką apie juos pamanys ir pasakys kiti.

♦ Kapučinas išduoda, kad esate itin reiklus aplinkiniams, mėgstate kontroliuoti, taip pat būdingas perdėtas jautrumas, susirūpinimas savo sveikata.

♦ Tirpioji kava sako, jog toks pasižymi laisvumu, nesivaržymu, polinkiu vilkinti reikalus ar atidėti svarbius darbus.

♦ Na, o jeigu neapsieinate be šaltos kavos, tuomet esate socialiai drąsus ir atsipalaidavęs, mėgstate elgtis nutrūktgalviškai.

Įdomu, o ką šis psichologas pasakytų apie žmones, kurie išvis negeria kavos?..