Ką sekti instagrame, jei domitės interjero idėjomis (I)

„CruiserLars“ / Instagram nuotr.
„CruiserLars“ / Instagram nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-07-24 16:35
AA

Nors instagramas dažnai linksniuojamas dėl nepasitikėjimo savimi skatinimo ir realaus pasaulio iškraipymo, viskas priklauso nuo to, kokius žmones ar prekės ženklus jame sekate. Instagramas, labiau nei „Pinterest“, gali tapti idėjų įkvėpimo šaltiniu. Tad šįkart – apie jaukių namų kūrimą. Ir tai, ką verta sekti.

Čia – „Contemporary Life“ instagrame – galite pasisemti ne tik bendrų interjero idėjų, bet ir jo detalių kūrimo ir pritaikymo. Nuo pagalvėlių ar augalų iki baldų ir spalvų komponavimo principų. Londonietiškas šiuolaikinis jaunos moters požiūris, ne(iš)vengiant sentimentalumo.

Ši „Green and mustard“ paskyra dar nėra išpopuliarėjusi, tačiau tai – tik laiko klausimas. Ryškios spalvos tiesiog pulsuoja bendrame kontekste. Tai dviejų dėl interjero ir bohemos pakvaišusių tinklaraštininkių Sally ir Annos darbas.

Jei norisi gero skonio, sumodernintos klasikos, netgi – prabangos, inspiracijų ieškokite „Cruiser Lars“ instagramo paskyroje. Klasikiniai baldai ir šiuolaikiniai raštai bei ryškesnių spalvų potėpiai – įkvepia kiekviena nuotrauka.

Patinka saikas, švarus minimalizmas su trupučiu prieskonio, aiškios linijos, neįkyrios, ramios spalvos? Tuomet kylantis Niujorko interjero dizaineris Garrettas Carteris turėtų jus sudominti. Tai vyriškas požiūris į interjero dizainą ir jo galimybes.

Daugiau nei penkiasdešimt pilkų atspalvių.

Norintiems pabėgti nuo minimalizmo, mėgstantiems gamtą, augalus ir žalią spalvą, nesibaidantiems gausybės detalių, daiktų daiktelių, patiks „Jungalow“. Tiesa, tokius namus susikurti daugiau šansų gyvenant piečiau. Užtat galima semtis įkvėpimo įrenginėjant terasą. Tai – kone džiunglės namuose.

Iš pirmo žvilgsnio – tai skirtingų interjerų derinys. Taip yra todėl, kad „Homepolish“ instagramas – ne vieno dizainerio kūrybos vaisius. Ir vis tik galima rasti panašumų – išlavintas estetinis pajautimas; ramios spalvos derinamos su ryškiomis; nevengiama įterpti eklektikos.

Interjero inspiracijų galite pasisemti ir iš mūsų albumų.

Interjero tendencijos (11 nuotr.)
+5
Harmoningi namai (11 nuotr.)
+5

Taip pat sekite mus instagrame zurnalaslaima.