Ką tik susituokusi Sophie Turner nutolo nuo profesinių rūpesčių

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-09 10:25
AA

Apie naująjį filmą „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ mažai kas pasakė gerą žodį. Aštuntasis „Sostų karų“ sezonas irgi nuvylė ne vieną gerbėją... Bet aktorė Sophie Turner (23) šiandien nutolusi nuo profesinių rūpesčių.

Kas galėtų dėl to priekaištauti jaunai moteriai, kurios medaus mėnuo dar nesibaigė?! Naujojo filmo iš „Iksmenų“ ciklo finansinė nesėkmė – pirmiausia prodiuserių galvos skausmas. Tiesa, nusivylusių kultinio serialo finalu tiek daug, kad peticiją, reikalaujančią perfilmuoti paskutinį „Sostų karų“ sezoną, iki birželio vidurio pasirašė daugiau nei 1,6 milijono įsiutusių gerbėjų!

Pačiai Sophie jos Sansa, tapusi Šiaurės karaliene, tikrai neatrodo pralaimėjęs personažas.

Sophie Turner seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Tiesa, ji gal subjektyvi – juk su „Sostų karų“ paskutine serija užverstas visas aktorės gyvenimo skyrius: Turner atėjo į serialą trylikos. Sako, kad prodiuserius sužavėjo jos kaliausės vaidmuo mokyklos spektaklyje „Ozo šalies burtininkas“. „Kai gavau Sansos vaidmenį, mama net išsigando, – prisimena ji žurnale „Porter“. – Bet tėtis pasakė, kad jei jau taip noriu vaidinti, privalau pamėginti.“ Nuo ketverių tėvai vedė ją į savaitgalines vaidybos pamokas – kaip juokauja aktorė, kad patiems nebereikėtų sėdėti ir žiūrėti jos „pjesių“.

Turner tiki, kad Sansai nebuvo galima sugalvoti geresnės dalios – po visų išgyvenimų ji bus nuostabi Šiaurės karalienė ir jos tėvas Nedas Starkas galėtų ja didžiuotis. „Septintajame sezone Sansa sako: „Vienišas vilkas krinta, bet gauja išlieka.“ Man labai patinka šitie žodžiai. Išsitatuiravau juos ant rankos, dar nežinodama, kuo baigsis serialas.“

Ji pati – irgi nevieniša vilkė: gegužės 1-ąją, iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų, Las Vegase beveik spontaniškai ištekėjo už mylimojo – muzikanto Joe Jonaso (29). Kaip ir dera, Mažojoje baltojoje koplyčioje jaunuosius sutuokė Elvio Presley antrininkas. Viena iš vyriausiųjų pamergių buvo Sophie kolegė iš „Sostų karų“ Maisie Williams, jaunikį lemiamą akimirką palaikė broliai Nickas ir Kevinas. Prie altoriaus nuotaka ėjo lydima kantri muzikos dueto „Dan + Shay“ dainos „Speechless“, pasikeitė pavardę ir šiandien oficialiai yra Sophie Belinda Jonas (profesinėje srityje liko Sophie Turner). Bet... prisipažįsta kol kas nesijaučianti žmona. Tai yra, be abejonės, jaučiasi gerai, tiesiog viskas nutiko taip greitai, kad nespėjo susivokti, nors ir susitikinėjo su Joe nuo 2016-ųjų rudens.

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.

Beje, Sophie žodžiais, Las Vegaso vedybos – nebe tos kaip anksčiau, negali tiesiog pabėgti nuo visų ir tapti vyru ir žmona. „Greičiausiai dėl to, kad daug santuokų anuliuojama, daug porų išsiskiria, nebegalima gauti leidimo tuoktis tiesiog koplyčioje, – aiškina ji. – Reikia planuoti iš anksto.“ Kalbama, kad bus dar vienos, iškilmingos, jų vestuvės Prancūzijoje (atrodo, tarp garsenybių tai – šio sezono tendencija: tuoktis kukliai ir planuoti puotą Prancūzijoje), bet Turner prisiekinėja nieko apie tai nežinanti.

Uždarumą galima suprasti – tos pačios vedybos Las Vegase turėjo būti asmeninis vakaras. Bet didžėjus Diplo, pasamdytas groti ceremonijoje, ištransliavo ją gyvai instagrame. Ne, Sophie nesitikėjo išlaikyti paslaptį amžinai, bet yra įsitikinusi, kad santuoka – privatus reikalas, susiejantis du žmones. „Svarbu ne suknelė, ne maistas. Svarbu būti vyru ir žmona ir visiems laikams vienas kitam įsipareigoti“, – dėsto ji. Ir turi prieš akis gerą pavyzdį – savo tėvus, vis dar gyvenančius jos gimtajame Vorikšyre ir išauginusius dar du vyresnius sūnus. Willas Turneris tapo teisininku, Jamesas – gydytoju. Kaip kandžiai sako Sophie – abu turi tikrus darbus.

Jaunavedžiai gyvena madingajame Niujorko Nolitos kvartale, kadaise buvusiame Mažosios Italijos dalimi, bet prieš porą metų atrastame įžymybių. Čia gyveno Davidas Bowie su žmona Iman, apartamentus turi dainininkas Johnas Meyeris, aktorius Gabrielis Byrne’as. Rajonas apibūdinamas kaip šopoholikų rojus ir puiki vieta stebėti žmones, ką puikiai žino ir paparacai, mėgstantys čia pamedžioti. „Jau supratau, kad tądien, kai būsiu apsirengusi kaip niekada blogai, greičiausiai pakliūsiu į objektyvą, ir net susitaikiau su šia mintimi“, – juokauja jaunoji ponia Jonas. Ir rimtai priduria, kad nereikėtų tikėtis, jog aktorės dailiai atrodys ar bus plonos kaip šiaudelis visą laiką. Juk jų darbas – vaidinti, ir tik tai turėtų būti svarbu. Deja, net kai kurie režisieriai paklūsta tokiai nuostatai įsitikinę, kad žiūrovai neišvengiamai turi pamilti personažą. Sophie kategoriškai su tuo nesutinka ir retoriškai klausia: o kas, jei tas personažas – serijinis žudikas?