Ką vertėtų žinoti renkantis automobilį šeimai?

„Subaru“ kelionė su šeima / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
AA

Vasaros poilsis daugeliui neatsiejamas nuo automobilio, o ilgose kelionėse gera transporto priemonė tampa tiesiog neįkainojama. Neseniai įtakinga žiniasklaidos organizacija „U.S. News & World Report“ po išsamaus atlikto tyrimo geriausia mašina šeimai pripažino „Subaru Outback“.

Erdvus ir talpus vidutinės klasės padidinto pravažumo automobilis turi viską, ko prireikia daug keliaujant.

Saugus

Visų pirma – jis saugus, o tai vienas svarbiausių dalykų atostogaujantiems su vaikais. Naujausias „Subaru“ sprendimas – pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“, kuri „Outback“ modelyje montuojama kaip standartinė įranga. Ši sistema – tai tarsi slaptas vairuotojo dubleris, nuolat stebintis aplinką, įspėjantis apie pavojų ir, jei reikia, galintis netgi visiškai sustabdyti automobilį jam važiuojant iki 50 km/val. greičiu. Be to, atlaikęs visus „Euro NCAP“ susidūrimo testus „Subaru Outback“ pelnė aukščiausią – penkių žvaigždučių saugumo apdovanojimą.

„Subaru“ / Gamintojo nuotr.

Talpus

Didelė vairuotojui ir keleiviams numatyta erdvė bei itin talpus bagažo skyrius šiam automobiliui „nuskynė“ ne tik „Šeimos automobilio“, bet ir „Geriausio universalo“ apdovanojimą. „Outback“ bagažinė yra 559 litrų dydžio, o nulenkus antrą sėdynių eilę talpa padidėja net iki 1848 litrų.

„Subaru“ / Gamintojo nuotr.

Stabilus

Kelionėse be galo svarbu ir didelis pravažumas, juk kelio sąlygos ne visada būna idealios – su šia mašina problemų neturėsite. O dar vienas labai didelis šio modelio privalumas, kurį tikrai įvertins turinčios vaikų ar šiaip jautrios būtybės, – sėdint gale ar šturmano sėdynėje keleivių neužsupa ir vaikai tikrai nesiskundžia, kad kelionėje jiems bloga. Taip yra dėl standartinės visų varomųjų ratų „Symmetrical AWD“ sistemos, nes ratai visuomet tvirtai ir vienodai sukimba su paviršiumi. Dėl tobulos simetrijos ir žemiau sukonstruoto „Subaru Boxer“ variklio automobilis lengvai paklūsta ir valdymo manevrams, stabiliau įveikia posūkius.

„Subaru“ / Gamintojo nuotr.

Ekonomiškas

Vairuotojams ir atsakingiems už degalų pylimą, be abejo, patiks ekonomiška „Outback“ eksploatacija – vidutinės 6,1 l/100 km sąnaudos yra geriausias rodiklis tarp visų vidutinės klasės visureigių.

„Subaru“ / Gamintojo nuotr.

Žodžiu, pasinaudokite proga puikiai praleisti vasaros atostogas su naujuoju „Subaru Outback“. Bazinės komplektacijos (150 AG 2 l dyzelinis variklis) 2016 metų modelio kaina su akcija dabar – 29 600 €. Automobilių skaičius ribotas.

Daugiau info: subaruvilnius.lt

Skaitykite daugiau