Kačių peštynės: Rita Ora buvo priversta atskleisti, su kuo susitikinėja

Rita Ora su vaikinu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Britų mados tarybos apdovanojimai atrodo gerbtinas renginys, ir neįtartum, kad po jo kilęs dviejų moterų konfliktas privertė vieną iš jų – dainininkę Ritą ORĄ (27) – prisipažinti, su kuo gi dabar susitikinėja.

Konflikto iniciatorė – tokia Jane Park (22), žinoma tik kaip „EuroMillions“ loterijos laimėtoja, prieš ketverius metus pelniusi milijoną svarų sterlingų. Dabar Jane instagrame piktai užsipuolė ne ką kitą, o Ritą Orą – išvadino popmuzikos žvaigždę nemandagia kekše, pasirengusia padaryti viską, kad tik pelnytų dėmesio.

Priežastis – Oros instagramo paskyroje paskelbtos kelios nuotraukos, kuriose ji – minėtame Britų mados tarybos renginyje apsikabinusi su kovos menų čempionu Conoru McGregoru (29). Komentaras prie nuotraukų skelbia: date night (pasimatymo vakaras). Akivaizdu, jog dainininkė pajuokavo, tačiau panelė Park, regis, nesuprato humoro (arba apsimetė nesupratusi) ir komentaruose įkišo savo trigrašį – iškoneveikė Ritą Orą. O juk McGregoras – net ne Park kavalierius! Jo gyvenimo partnerė – Dee Devlin (30), gegužę pagimdžiusi Conorą Jacką McGregorą jaunesnįjį. Bet Jane savo žinutėje sarkastiškai pridūrė besitikinti, kad Dee geru smūgiu iškirs Orą.

Teisybės dėlei nuotrauka papiktino ir kitus čempiono gerbėjus – jie įsiuto, kad ekstravagantiška albanė mėgina ardyti dorą airišką šeimą (Conoras ir Devlin – dubliniečiai, Dee atsisakė profesinės karjeros ir atsidėjo mylimajam, kita vertus, jų santykiai – ne tokie ir idiliški, antai neseniai kovotojas buvo įamžintas besismaginantis su striptizo šokėjomis). Kliuvo ir Conorui – girdi, „burgeriai – puiku, tačiau ne tada, kai namie vyro laukia puikus kepsnys“.

Skandalą sukėlęs įrašas / Kadras iš socialinių tinklų

Situaciją mėgino sušvelninti Ritos atstovas spaudai, paaiškindamas, kad dainininkė tąvakar prisidariusi aibę asmenukių – su ją rengusia dizainere Donatella Versace, modeliu Jourdan Dunn – ir kad visos buvusios pažymėtos ta pačia grotažyme. Girdi, pasimatymų naktimi Ora apibendrintai pavadino visą vakarą. Paprasčiausias posakis – ir nieko daugiau.

Tarp pasimatymų nakties nuotraukų buvo ir nespalvota fotografija, kurioje Rita įamžinta su tikruoju mylimuoju – rokeriu Andrew Wattu (27). Apie jų romaną kalbėta daugiau nei metai, tačiau net kai pernai rudenį paparacai juos užtiko Romoje, Ora tylėjo kaip žemė ir saugojo šį ryšį nuo socialinių tinklų. Bet šįkart nebuvo kur dėtis – teko pagaliau oficialiai parodyti mylimąjį. Dainininkę visada domino muzikantai ar pramogų pasaulio atstovai – nuo Traviso Barkerio iki Calvino Harriso, ji kurį laiką susitikinėjo su dizainerio Tommy Hilfigerio sūnumi Ricky Hilu, realybės šou žvaigžde Robu Kardashianu ir aktoriumi Gerardu Butleriu. Ir netgi įtarinėta ryšiais su visagaliu repo magnatu Jay Z! Taigi airių kovotojas, kad ir koks sėkmės lydimas, – ne visai Ritos tipažas. Kita vertus, nieko nėra nepastovesnio už moterų skonį...

Skaitykite daugiau