Kai stilius ir komfortas dera kartu: šiltojo sezono avalynė, kurios nesinori nusiauti

„Geox“ / Gamintojo nuotr.
„Geox“ / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-04-04 08:26
AA

Atėjęs pavasaris diktuoja ir naujas avalynės madas – po žiemos būname pasiilgę lengvesnės avalynės, o dažno batinė neapsieina be sportinių batelių. Metas sunkius aulinukus keisti į lengvus sportinukus! Taigi, ką naujo ir stilingo galime išbandyti šį sezoną?

Pavasarį ir vasarą kojose norisi langvumo, komforto, bet tuo pačiu – ir kokybės bei stiliaus. Visa tai įmanoma suderinti!

Italų prekės ženklas „Geox“ toliau plėtoja technologinių naujovių avalynės srityje kryptį: pristato avalynės technologijų naujovę – sportbačius SPHERICA™ .

SPHERICA™ paslaptis – „Zero Shock System“, revoliucinės koncepcijos padas, kurį sudaro du skirtingo tankio sluoksniai su inovatyvia „Zero Shock“ amortizavimo sistema, kuri vaikštant sugeria smūgio į žemę jėgą ir padeda tolygiai paskirstyti apkrovą pėdoms.

„Geox“ / Gamintojo nuotr.

Sferos, esančios avalynės pade, amortizuoja smūgį, tokiu būdu ne tik sumažinant spaudimą pėdai kiekvienoje judesio fazėje, bet ir pridedant energijos pojūtį: neišsenkamą užtaisą susiduriant su kiekviena dienos akimirka.

„Zero Shock System“, veikia kartu su „Geox Breathing System“ technologija, kuri užtikrina kvėpavimą ir visišką atsparumą vandeniui.

Avalynė, su kuria norisi praleisti visą pavasarį ir vasarą – ji tokia lengva ir patogi! Itin lengvi ir minkšti sportbačiai su orui pralaidžiais padais pabrėš jūsų novatorišką dvasią, absoliutaus komforto troškimą ir tuo pačiu individualius stiliaus akcentus – būtent tokį derinį, kuris šiandien yra mados tendencijų viršūnėje.

Šio pavasario-vasaros must have:

„Geox“ sportbačiai SPHERICA™ (7 nuotr.)
+1