„Eurovizija 2017“: Kaimynė Latvija konkursui nesiruošė – jų dainos istorija kitokia

Latvijos atstovai „Triana Park“ (nuotraukoje Agnese Rakovska) / Stop kadras iš vaizdo įrašo
Latvijos atstovai „Triana Park“ (nuotraukoje Agnese Rakovska) / Stop kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-03 11:10
AA

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse kaimynę Latviją atstovaus ekstravagantiškoji grupė „Triana Park“ su kūriniu „Line“ („Linija“). Įdomiausia tai, kad šis singlas Latvijoje hitu tapo dar prieš nacionalinę atranką.

„Triana Park“ su Agnese Rakovska priešakyje dainą „Line“ kūrė savo naujausiam albumui ir tikrai negalvojo apie jos atlikimą populiariausiame Europoje dainų konkurse. Tiesiog daina sulaukė tokio populiarumo, kad Agnesei Rakovskai buvo pasiūlytą išbandyti savo jėgas ir štai jų rankose – kelionė į Kijevą.

Grupės lyderė ir įkūrėja Agnese Rakovska pabrėžia, jog grupės narių didžiausia aistra – maistas. Jie negali gyventi be bananinių blynų su „Nutella“. Bet kurios kelionės metu, jų šaldytuvas turi būti pilnas ir muzikantai sočiai pavalgę.

Grupės gitaristas Arturs – geriausias šalies barista, o Agnese gali pasigirti dviem bakalauro diplomais

„Eurovizija“ yra puiki galimybė prisistatyti kaip atlikėjams. Visiškai kitokiu būdu. Tokia didžiulė scena atlikėjams įkvepia drąsos ir patirties. Padarysime viską, kad su savo pasirodymu įneštume pozityvo ir kūrybiško vežlumo“, -užsienio žiniasklaida atviravo A. Rakovska.